Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2666 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Devlete olan borc yüzünden ceza evine girme durumu!!!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    Avrupa da hukuk hicte bizim bildigimiz gibi degil,Ben birinden alacagim var sene 2012 den beri ve 2012 de avukata verdim yaklasik 6000 euro avukata para verdim 2012 den bu yana.Olay,karsi taraf diyor yardim aliyorum calismiyorum veya yarim gün calisiyorum.Ben kendim takip ediyorum adam 100% calisiyor yarim gününü gösteriyor ,Ben avukata diyorum adam tam gün calisiyor hatta isverenle konustum is yeri sahibi beni tanimiyor ve diyor evet yüz de yüz calisiyor ama borcu var diye yarim gün gösteriyoruz diyor.Avukatima bunuda söyledim is veren de suc isliyor Bana artik Gina geldi hic umrumda degil kim ceza alirsa alsin .Gel gelelim halen birsey yok ,ayni bir dedektif gibi iz sürüyorum tüm belgeleri avukata veriyorum ancak yine nafile Tam 5 yil olacak adam hayatini sürüyor ben ise avukata para yetistiriyorum,Sözde haciz e vermis ve bu haciz süresi 20 yil gecerliymis kardesim adam bu isin yolunu yordamini bulmus hacize versen ne oluvermesen ne olur.

alacagim paranin yarisiini bir mafyaya verseydim simdiye kadar almistim parami

2013 Tarihinde eski Beceriksizler den biri bana mesaj atmisti hollanda da kaldigini söylemisti ve bu alacagimi yagdan kil ceker gibi söke söke alacagini söylemisti.Ben avukata verdigim icin o zamanlar ,Hani hersey kanunen olsun diye kabul etmemistim.
    Konu sswiss tarafından (01 Şubat 2017 Saat 01:55 ) değiştirilmiştir.

2. sswiss üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)