Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2609 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Is yerim kapandı bana fazla para Ödemiş

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Is yerim kapandı bana fazla para Ödemiş

selam, arkadaş lar benim is yerim kapandı .bana bir aylık fazla para ödemişler, geri istiyorlar ,ne yapmam gerek ,yardımlarınıza ihtiyacım var.taksit yapabilirmiyim,enaz nekadar odeyebılirim.
    Teşekkürler .
    Konu Mhad5050 tarafından (05 Şubat 2017 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    fazla para ödediysiler o zoman ne yapmak lazim ?
    cevap: geri ödememiz lazim ! arkadas bu para senden cikar bunu hic bir zaman unutma. 1500 ile 2500 euro icin hic deymez. yok ben parayi harcadim taksite baliyalim vs

bu benim görüsüm. sonucda sen oradan onca sene yada ay para kazan misin ve gecimini saglamisin. onun icin ben böyle sorulari hic anlamiyorum. sen birisine fazla para ödesen yada o durumda olsun o zaman ne düsünürdün ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben bu parayı ödemem demiyorum firma zerar ettiği için kapandı benimde borcum vardı oraya ödedim taksit le geri ödeyebilirim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 654 teşekkür aldı
    Su dünyada borcu olmayan Türk vatandasi hic yokmu? Allah icin borcsuz vatandas yokmu?

Arkadas, ister kusuruma bak ister bakma, sen bu paranin haksiz yere geldigini bildigin halde, gittin bilerek baska yolda harcadin. Simdide gelmissin ne yapmam gerek diye, yardiminiza ihtiyacim var diye gereksiz sorular soruyorsun.

Nemi yapman gerek?

Ne yap ne et, yarin ilk isin bu parayi geri ödemek. Umarim sana yardimci olabildim.

Not: Ayni soru icin 2 defa konu acmana gerek yok.
    Konu Selam tarafından (05 Şubat 2017 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

6. 2 kişi Selam üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    497
    sonucta bu bir firma zarar da yapa kerde yapar .......
    borcun varsa o baska birsey . taksitle ödersin param yok ben taksitle ödemek istiyorum desen sirket ne yapacak ?

ama sana doppel yani yanlis likla fazla ödeme yapti ise ben olsaydim geri öderdim . bu benim kendi görüsüm. ama senin soruna cevap istiyorsan " evet taksit ile ödiye bilirsin " bu parayi senden kim istoyrsa o kisi ile görüs.

örnek: muhasebe yada insolvenzverwalter durum yazili yaz ben taksit ile ödemek istiyorum diye ....

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Cevaplar ıcın teşekkürler selam arkadasım bana göre haksız bir para değil çünkü mahkemede idim para geldi bende borcum vardı ödedim ama 4ay sonra bana mektup geldi parayı fazla ödedik geri istiyoruz
    Tekrar ben söylüyorum ödemem demiyorum sadece taksitle ödeyebilirmiyim bilgilerinizi Öğrenmek istiyorum

Ettiği Teşekkür
    497
    evet ödüye bilirsin. yazdigim gibi karsi tarafa haber vermen lazim . zaman gecmeden karsi tarafa haber ver.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)