Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2656 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Realschule yada Gesamtschule?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    8 mesaja 20 teşekkür aldı
    Selamin Aleyküm Ustam,

ben 21 Yasindayim Gesamtschuleye yazdirildim simdi herseyi bitirdim Univerdeye gidiyorum. Ikiside cok denisik haberininiz olsun neden derseniz.

Gesamtschule da hersey bana göre daha yavas yapiyolar e-kurslar 6 sinifin sonunda veriliyo cok önemli burda cocugunuzun üzerine iyice düsmeniz gerek neden derseniz cünkü g kursa girince cikmasi gercekten cok zor. Bende hepsi g kursdu biraz tebelik vardi xD 9 sinifa kadar hepsini e yaptim sora zaten 10 sinifa kadar 3 e lazim olursa Abitur yapmaya Hak kazaniyor iki tane olursa Realschulabschlussu oluyo tapiki Notlara bagli.

Realschule de hersey biraz daha zor neden dersen cünkü anladima göre hepsi e kurs oluyo ondan dolayi baya zor bir baslangic olabilir Abiturda da Okulu denistirmesi gerek yani Arkadas cevre denisecek.

Bana kalirsa gesamtschuleye yazdir ustam

Bu ara benim Notortalamam 4 Sinifda 2.8di Gesamtschule de farkliydi 10 Sinifda 2.4 Abiturda 3.3 simdi Wirtschaftsinformatik okuyom
    Konu Cytage tarafından (20 Şubat 2017 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.

2. Cytage üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)