Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2602 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Büyü ve bunun gibi benzeri seylere inanirmisiniz ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

Büyü ve bunun gibi benzeri seylere inanirmisiniz ?

Öncelikle Büyünün Allah'a karşı şırk koşmak olduğunu biliyorum,ama hani derler ya denize düşen yılana sarılır diye.Abimin boşanmak uzere olduğundan bugün biraz internette gezindim Papaz büyüsü,Süryani buyusu gidiyorsa gidiyor,hiç böyle birşeyi yaptırdınızmi yada çevrenizde yaptıran etkisini gören bir yakınınız oldumu ?

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Alıntı orhan38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Büyünün Allah'a karşı şırk koşmak olduğunu biliyorum,ama hani derler ya denize düşen yılana sarılır diye.Abimin boşanmak uzere olduğundan bugün biraz internette gezindim Papaz büyüsü,Süryani buyusu gidiyorsa gidiyor,hiç böyle birşeyi yaptırdınızmi yada çevrenizde yaptıran etkisini gören bir yakınınız oldumu ?
    inanirmisiniz derken büyü haktir, büyü sihir ayni seyler, hadisler vardir sihir hakkinda. yaptirmak derken? sen büyü mü yaptirmak istiyorsun yoksa kurtulmak mi istiyorsun anlamadim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Gerçekten böyle bir seyler varsa abimin hanımı icin düşünüyorum 3 cocuklari var,eşinden kaynaklanan nedenlerden dolayı oluşan huzursuzluğa karşı bir seyler yapmak istiyorum,22 sene sonra boşanmalarını istemiyorum

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Bak kardes ne guzel biliyorsun buyunun ne oldugunu onun icin yapmayin!! disardan davulun sesi hos gelir dört duvar arasinda ne olup bittigini sadece abin ve hanimi bilir onun icin heseyi abine ve yengenize birakin sonuc ne olursa olsun

6. landshut üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Ben sahsen büyüye inanmiyorum,etrafimda büyüye inananlari görüyorum.Büyüye inanmak psykojiyle ilgili bence.Bende büyü vardir demek ve takibi bazen gelen tesadüfle kendini iyice inandirmaktir baska bir sey degil.
    Büyücüye gidip büyü bozdurmakta cok sacma,bu demektirki kendini her seye inandirmak,ispatlanmis bir seyde yoktur.

Ben sahsen faylciyada inanmam,yalniz konustuklarinda bazen tesadüfte olsa dogru söyledikleri kisimlar oluyor,bundan dolayi falciya inanmam azda olsa dogruluk payi var diyorum.

8. 2 kişi tr-22 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Burda abimin evliliğini deşifre edecek bir niyetim yok ama baska çarede kalmadi gibi,dedim ya denize düşen yılana sarılır

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Gerçekten böyle bir seyler varsa abimin hanımı icin düşünüyorum 3 cocuklari var,eşinden kaynaklanan nedenlerden dolayı oluşan huzursuzluğa karşı bir seyler yapmak istiyorum,22 sene sonra boşanmalarını istemiyorum
    Kardes büyüyle olmaz böyle seyler,bunu denemektense neden bir aile psykologlarina gitmiyorlar,gittiklerindede her ikisinin gitmesinde yarar vardir,bu gibi yerler genelde hanimlar yardim almaya calisir erkekler ise devamli kacarlar.

Bundan dolayi öncelik abini ikna etmelisin,gerekirse yengen kendiligindende gider.Ayni sorun benimde basimda var,abim 40 senelik evliler,yengemde ayrilma karari aldi,yalniz gel gelelim abim psykolaga gitme taraftari degil,ben hasta degilim diyor cikiyor isin icinden.

Bundan dolayi önce abini ikna etmelisin onunla konusun insallah her sey yoluna girer.

11. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    260 mesaja 541 teşekkür aldı
    büyü diye birsey yoktur, var diyen varsa Trump'u müslüman yapsinlar veya Tuba Büyüküstün kocasindan bosanis,bana ayarlasinlar.
    büyü-sihir türü seyler gelismemis afrika ülkelerinde yaygindir,cünkü insanlari egitimsizdir.inanmayin kardesim artik böyle seylere
    3 cocuklu ailenin bosanmasi tabiiki iyi degil. ama güzel kardesim,Allah herseyi insanlar icin yaratmis, sadece iyi olanlari yasayalim,kötülerine bulasmayalim diyemiyoruz.
    Allah yardimcilari olsun,keske bosanmasalardi. ama hayat devam ediyor...

13. 3 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye xedox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    920
    69 mesaja 138 teşekkür aldı
    Alıntı landshut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak kardes ne guzel biliyorsun buyunun ne oldugunu onun icin yapmayin!! disardan davulun sesi hos gelir dört duvar arasinda ne olup bittigini sadece abin ve hanimi bilir onun icin heseyi abine ve yengenize birakin sonuc ne olursa olsun
    Aynen kardesim haklisin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bizde yengem boşanmak istiyor,hanımefendinin cebi biraz para dolunca kocayi takmaz oldu

Üye
    Nereden
    traun avusturya
    Ettiği Teşekkür
    48
    28 mesaja 44 teşekkür aldı
    canim arkadasim birak bugibi islere inanmayin benim tasviyem abin ve yengen ile konus ikna et bir pisikologa goturun gercekten yararinin gorursunuz bu gibi sorunlr alie cevresinin kari kocaya cok karismalarindan oluyor yani siz ben cocuklari var ise onlara uzulurum oln cocuklara oluyor.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Hani ip nerden inceldiyse ordan kopsun derler ya

Zarla Zorla,büyü ile hacı hoca üfürükçüyle olacaksa olmasın

Bir kere araya soğukluk gitdimi düzelmez ..

düzelse bile ileride yine patlak verir ..

Bırakın herkes kendi kararını kendi versin

Herşey büyüyle olsaydı avukatlara doktorlara iş kalmazdı

Şunuda unutmayalım kim büyü yapıyorsa ve yaptırıyorsa dinen çok büyük bir günah işler

Büyü, fal, gelecekten haber vermek Kuran ı Kerim de haram kılınmıştır
    Konu hOrOz tarafından (11 Şubat 2017 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.

18. 7 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Alıntı seekr58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanirmisiniz derken büyü haktir, büyü sihir ayni seyler, hadisler vardir sihir hakkinda. yaptirmak derken? sen büyü mü yaptirmak istiyorsun yoksa kurtulmak mi istiyorsun anlamadim.
    Büyü hak tir derken? Büyünün hak oldugu hadisten bir bahsedermisin?

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    260 mesaja 541 teşekkür aldı
    Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyü hak tir derken? Büyünün hak oldugu hadisten bir bahsedermisin?
    büyü yapan-bozan hoca vasifli sahtekarlarda büyü haktir diyor. hadis bulmasi kolay,bir sallasalar 50 tane hadiside cikarirlar

Bizde yengem boşanmak istiyor,hanımefendinin cebi biraz para dolunca kocayi takmaz oldu
    güzel kardesim,bak ne güzel yazmissin bosanma sebebini. hala ne büyüsü ile ugrasiyorsun?
    Konu Memoli1976x tarafından (12 Şubat 2017 Saat 03:25 ) değiştirilmiştir.

21. akbaba üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye erhan__79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    50
    73 mesaja 93 teşekkür aldı
    "Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden Allah'a sığınırım de" (Felak Suresi 4)
    cok acik ve net.büyü vardir ama büyü yaptiranin ahirette nasibi yoktur.arayi duzeltmek icin yapilsa bile caiz diyende var caiz degil diyende.o yuzden cok acik bir sekilde yazdigi gibi Allah a siginip dua etmek gerekir

23. 4 kişi erhan__79 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Benim yukardaki yazimda belirtigim gibi,bugün icin her yerde vardir iyi bir aile danismanligina gitmeleri yada her ikiside psygologische therapi almalari lazim,tabiki her ikiside yuvalarinin kurtulmasini istiyorsa.

Büyü falan hepsi hikaye paralarinizi böyle düzenbazlara kaptirmayin.

25. 3 kişi tr-22 üyemize teşekkür etti:

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    arkadasim boyle seyler buyuyle filan olmaz buyu dedigin olay kendini kandirmacadan baska sey degildir haci hoca iceri girdinmi sana ne soruyor neden geldin diyor peki bu haci hoca senin gelecegine karar verip biliyorya aslinda sormamasi gerek bilmesi lazim sen iceri girdigin anda neden ordasin niye geldin.Ikinci kismini anlatayim sana zaten soruyor neden geldin diye ve sen anlatmaya basliyorsun derdini simdi dikkat et hoca bosanmak uzere olan insana bu isin sonunda avukat mahkeme bunun gibi seyleri sana ima ederek konusur aslinda bunun bu noktalara gelecegini bilmiyormusun peki cocuklari ne olacak hocam diye soru soruyorsun uzun sacli orta boyda ne kadin desem ne adam desem bir sahis goruyorum diyor bu tarif hepsine uygun babami annemi her iki taraftan ailelerden birisimi hesine uyuyor bu tarif cunku sen zaten hayal alemindesin o an ben sana bir okunmus kagit muska vericem bu halden kurtulacaksin diyor ve her gelismeyi basliyorsun bu noktaya yormaya ahanda buydu hocamin dedigi diyorsun yaw arkadaslar kacinci yuzyildasiniz doktora gidin ilimin irfanin muskasini kullanin birakin haciyi hocayi.

27. 4 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Kocakari fallamalariyla 21. yüzyilda biz ancak hala ortacagi yasiyoruz. Arkadasin biri büyü hak tir demis hadiste var demis merak edip sordum cevap gelmedi daha biz hangi hadisin gercek hanginin uyduruk oldugunu bile bilmiyoruz, birakin böyle zirvalari artik silin kafalardaki ortadogu hurafe yasantisi zihniyetini dünyaya gelin biz burdayiz.

Gercekten birsey ögrenmek istiyorsaniz alin elinize Kuran`i onu okuyun, diger okuduklarinizin kaynagini iyi arastirin hertürlü yalan bilincli yanlis yönlendirme amacli birsürü dini kitaplar var piyasada uyanik olun. Kendinizi sorgulayin okuduklarinizi söylediklerinizi gercekten biliyor anliyormusunuz diye, en basit bir örnek verecegim; hergün kildigimiz 5 vakit namazda toplam 40 kez Fatiha süresini okuruz da kacimiz Fatiha süresinin anlamini biliriz? Eminim %90 imiz bilmiyoruzdur iste bu yüzden kaynagi güvenilirmidir degilmidir arastirip sorusturmadan anlatinan her yalana efsaneye inanir abuk subuk sacmaliklarla ugrasirsak hiristiyan alemi refah icinde yasarken biz birbirimizi bogazlariz.

Son söz: Egitim sart!

Konuyu acan arkadasin sorununa gelince, yahu kardesim bir sey bitmisse bitmistir kafaya böyle bir sey koyan kisiyi böyle sacmaliklarla alikoymaya calismaya harcayacaginiz eforu hakli gerekceleriniz varsa konusarak ikna etmeye calisin hic olmuyorsada gideni ugurlamayi gelenide agirlamayi bileceksin.
    Konu hekimoglu tarafından (12 Şubat 2017 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.

29. 4 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Herne şehrinde NRW'de sağlam bir Hoca var

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herne şehrinde NRW'de sağlam bir Hoca var
    uzunkopru arkadasim ne kadar saglam cinleri dahami caliskan yoksa koseyi donememis ugrasiyormu? ya allah askina birakin boyle safsata islerle ugrasmayi haci hocanin kendine ne faydasi olmuki sana olsun mantiginizi calistirin dusunun biraz kime ne faydasi olmus bu tiplerin insanlari kendi zirvalariyla kandirma kafa utuleme isinde cok uzman acikgoz ayni zamandada paragoz insanlar bunlar baskada bir ise yaramiyor iyi dusunun.

32. 2 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)