Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2600 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güvenli uygun otel Tavsiyeleriniz varmi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı

Güvenli uygun otel Tavsiyeleriniz varmi

Merhaba arkadaslar.ben bu yil 2 kizimi bir otele tatile göndermek istiyorum..endiseliyim cünkü artik otel calisanlari bile kötülük yapabiliyorlar..sizin bana tavsiye ediceginiz güvenli ve bayanlarin bölümünün olduğu bir otel varmi.saygilar.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye samsunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    540
    118 mesaja 218 teşekkür aldı
    Baslarinda Baba olarak gitmiyceksen hich bir yer Güvenli degil, Kizlarini yalniz göndermen gönderebilecegin bir yer yok.

4. 3 kişi samsunlu üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    nereye göndereceksin biraz daha Bilgi verirsen yardimci oluruz

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Cok haklisiniz.hic bir yer güvenli degil..fikir degistik havuzu olan bir villa kiralasak ailecek gitsek.böyle ayvalik sarimsakli ören ve diger balikesire ait yerlere..hic bilgimizde yok.nerde ne var..

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Ayvalikda villa fikri güzelmis
    yaz aylarinda Ahiri bile haftaligi 300 euroya kiraliyorlar
    Villanin fiyatini düsünmek bile istemiyorum

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Münih
    Ettiği Teşekkür
    68
    51 mesaja 72 teşekkür aldı
    Hocam kizlarin kac yasinda sora bilirmiyim ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı clon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayvalikda villa fikri güzelmis
    yaz aylarinda Ahiri bile haftaligi 300 euroya kiraliyorlar
    Villanin fiyatini düsünmek bile istemiyorum
    Dogru diyorsunuz.ben iyisi villayi satin alayim.)

Alıntı Romeo29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kizlarin kac yasinda sora bilirmiyim ?
    Yaslari 20 ve 19
    Konu Memoli1976x tarafından (15 Şubat 2017 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı akif1976 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogru diyorsunuz.ben iyisi villayi satin alayim.)
    size saka gibi gelebilir ama ben gercek yasadigim olayi yazdimdi
    Bundan bir kac yil önce 7 in ayda Ayvaliga rezarvasyon yapmadan gitmisdik,Bütün oteller pansiyonlar dolu idi
    yana yana kalacak yer ararken birisi yanimiza gelip bize ucuza bir yer gösterecegini söyledi

inandik gittik ,bizi zeytinligin icinde ahir gibi bir kulübeye getirip yukarda belirttigim fiyati söylemisdi
    Denize düsen yilani sarilir misali,oralarda herkes tuttugunu öpüyor (anlarsin yani )

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Münih
    Ettiği Teşekkür
    68
    @aif1976 hocam büyük ihtimalle merak ediyorsundur cocuklarin yasini neden sordugu mu ?
    Gec dene bilecek yasta ( 38 ) baba olmus biri olarak cocuk konusunda kaygilarim var..Söyle ki gec yasta baba oldugum icin cocugumun benim yaslarimi görmemem büyük ihtimal. Kizim suan 1,5 yasinda ve ben 40 yasindayim.Yani benim kiz senin kizlarin yasina gelince büyük ihtimalle ben ona senin gibi destek olabilmek icin onun yaninda olamiyacagim.
    O yüzden kendi kendime cocugum icin ne yapmaliyim? Nasil egitmeliyim diye sorular soruyorum?
    Belki dogru belki yanlis ama suan ki düsüncem elimden geldigi kadar cocugumu kendi kendine yetecek sekilde yetistirmek.. Diyeceksin ki 1,5 yasinda ki cocuga kendi kendine yetmesi icin ne vere bilirsin? Yasinin getirdigi ve daha fazlasini kendisinin yapmasina tesvik ediyorum misal yemegi ben yedirmeyip kendi yemesine zorluyorum, düstügü zaman hemen kosun kaldirmayip kendi kendine kalkmasini bekliyorum. Kabul ediyorum sacma ve komik gelece bilecek davranislar olabilir ama simdilik elimden gelen bu.

Bir Baba olaraktan cocuklarinin üstüne titredigin ve korumak istedigin cok belli ama onlarin kendi ayaklarinin üstünde durmak icin ne yapiyorsun?

12. 2 kişi Romeo29 üyemize teşekkür etti:

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Alıntı akif1976 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.ben bu yil 2 kizimi bir otele tatile göndermek istiyorum..endiseliyim cünkü artik otel calisanlari bile kötülük yapabiliyorlar..sizin bana tavsiye ediceginiz güvenli ve bayanlarin bölümünün olduğu bir otel varmi.saygilar.
    Arkadaşım ailene güvenmiyorsan hiç bir yere göndermiyeceksin, kızlar belirli yaşa gelmiş, gidecek yollarını kendiler seçiyor, hayat tecrübesi kazanmak istiyorlarsa bence gitsinler.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Cloen bey talihsiz bir olay yasamissiniz ayvalikta.maalesefki cok firsatci bir milletiz.ben cocuklarima guveniyorum birbirlerini koruyup kollayacaklarinada inaniyorum ama ben disardakilere güvenmiyorum..yalniz göndermemek en mantiklisi.romeo 29 bey .kimin ne kadar ömrü var Allah bilir.insallah cocugunuzun kendi basina kalabilicegine inandiginiz vakte kadar ömrünüz olur.yorumlariniz icin tsk ederim...

Tecrübeli Üye samsunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    540
    118 mesaja 218 teşekkür aldı
    Burdaki mevzu Kiz evlatlarimiza güvenmek ile alakali degil!!, bunu iyi Idrak edin öncelikle.
    Konuyu acan arkadasim ben yazdigimin arkasindayim, sahsen bende bir Kiz Evladi Babasi olarak yalniz biryere yollamam, tatil vs vs.
    Heleki Türkiyedeki Hoteller ( Cogu bunlara DAHIL ) yirtici HAYVAN gibiler ne dedigimi anliyorsunuz daha agir yazicam velakin Konuyu dagitmamak icin Ileri gitmiyorum.
    Kizlarin Kizlarimiz Hayati tabiyki ögrenmeleri lazim amma böyle DEGIL, sen sayet Iki yetiskin kizini yalniz oralara veya baska biryerlere yollarsan!!! kendi ellerin ile Kurda, Kurtlara!!! Kuzularini Teslim etmis olursun. ALLAH göstermesin.

16. samsunlu üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Münih
    Ettiği Teşekkür
    68
    Alıntı Disbeliever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas, cocugun icin yapabilecegin en iyi sey, onu bir kardes sahibi yapmandir. Gelecekte birbirlerine destek olurlar.
    Hocam daha birinin gelecegi konusunda kaygili iken ikinciyi düsünmek?
    Ama sana hak vermiyor da degilim

Alıntı samsunlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdaki mevzu Kiz evlatlarimiza güvenmek ile alakali degil!!, bunu iyi Idrak edin öncelikle.
    Konuyu acan arkadasim ben yazdigimin arkasindayim, sahsen bende bir Kiz Evladi Babasi olarak yalniz biryere yollamam, tatil vs vs.
    Heleki Türkiyedeki Hoteller ( Cogu bunlara DAHIL ) yirtici HAYVAN gibiler ne dedigimi anliyorsunuz daha agir yazicam velakin Konuyu dagitmamak icin Ileri gitmiyorum.
    Kizlarin Kizlarimiz Hayati tabiyki ögrenmeleri lazim amma böyle DEGIL, sen sayet Iki yetiskin kizini yalniz oralara veya baska biryerlere yollarsan!!! kendi ellerin ile Kurda, Kurtlara!!! Kuzularini Teslim etmis olursun. ALLAH göstermesin.

Saymis oldugun kaygilar Baba olarak hepimizde var ama cözüm ne ?Cocuklarimizi bir fanus icin de mi sakliyalim? Bu cocuklar ne zaman kendi ayaklari üstünde dura bilecek ?
    Allah korusun yarin birgün ebeynleri olmadigi zaman kara ya vurmus balik gibi olmazlar mi ?
    Soruyu soran arkadasin cocuklari 19 ve 20 yaslarinda sence ne zaman tek baslarina birsey yapabilirler ?
    Konu Memoli1976x tarafından (15 Şubat 2017 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Hocam onları göndermek yerine siz de gidin gibi klişe cümleler kurmayacağım. İnşallah bir sıkıntı çıkmadan gitmişlerdir, bundan sonra da gidebilirler. Hayat kötü, tedbirleri elden bırakmamak lazım

Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    35 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı denizket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam onları göndermek yerine siz de gidin gibi klişe cümleler kurmayacağım. İnşallah bir sıkıntı çıkmadan gitmişlerdir, bundan sonra da gidebilirler. Hayat kötü, tedbirleri elden bırakmamak lazım
    5 yillik konu. :-) coktan gitmis gelmislerdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)