Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2643 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba sürerken telefon konusma cezasi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    benim pazartesi mahkemem vardi abstandsmessung yakalandim 180 euro 2 puan ve 1 ay fahrverbot um vardi 22.09.2016 da yakalandim ben sürüyordum araci dogru 14 metre yakinmisim öndeki arabaya avukata gittim itiraz ettim ceza 260 geldi ilk basda ödeseymisim 180 kalcakmis, 20.02 de mahkemem vardi ciktim videoda izledik ben degilim diyorum hakim birkere sen ol olma geciriyor cezayi, gutachten istiyorum dedim umursamadi bile karsimdada kamerayi kuran adam vardi, sakin biliyor cunku hakli oldugunu,

kurtaramadim yani sonuc hakim normalde o gun almam gerek ehliyetini dedi ama sana angebot yapiyorum istedigin zaman ver dedi 2 eylüle kadar bende yazin izine giderken vercem, cezada indirim yapmadi o kadar dil döktüm 260 dan bir kurus adagi inmedi suadna 5 punktem var flensburg da da bana hakim kadin dedigi bundan sonra daha dikatli olursun

yani kisacasi haklida olsan haksizda geciriyorlar cezayi umursamiyorlarda almanyanin mahkemelerine güvenmiyorum dedin ya orda yuzde bir milyon haklisin bunlarin adaleti kendilerine borcu olana yoksa diger konularda komedi flimlerinden daha komikler

2. 3 kişi fuk_18 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)