Alıntı Disbeliever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cocuk oyun oynarken illaki ses cikartir. Oynama diyemezsin. Ancak cocuk eline herhangi birsey alir ve zemine vurursa olmaz tabiki. Bildigim kadariyla aksam saat 22:00 den sonra evde ses olmamali.

Önce komsuna söyle, bunlar cocuk, ses illaki olacak. Komsun ile anlasin, örnegin cocuklarin odasinin altinda oturmasinlar veya sen cocuk odasini degistir. Komsun ile anlasamiyorsan ev bürosuna söylemen gerekir. Onlarda birsey yapmazsa polisi cagirip rahatsiz edildigini söylemen gerekir.
usta tskler cewabin icin ama eline alip birsey ile vurma v.s yok bu ewde daha önceden 1 yasli kadin yillarca oturdugundan cit ses cikmamis , biz tasinincada tabi kücük sesler onlara cok geliyor , ve dedigin gibi konusuldu anlattim cocuk bunlar yapacak birseyim yok , ellerine kollarina zincirmi vurayimmi dedim , cocuk odasinin altinda zaten onlarinda cocuk odasi var 1 tane 19 yasinda cocuklari var , yani napsam ki .... polis ne yapabilirki acaba !!! sunuda düsünüyorum ben polisi cagarsam haklimi haksizmi olurumki , ve kücük sesde dewamli birde onlar polisi kapiya dikerler buyur burdan yak...