Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2590 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne tavsiye edersiniz

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı

Ne tavsiye edersiniz

arkadaslar ticaret yapip birseyler satmak istiyouz..dusuncemiz bir halle kiralamak ve bir Transport alip birseyler yapmak istiyoruz. elimizdeki olan seler..halle..para..araba.3 ortak..ne yaparsiniz siz olsaniz..ne alip satardiniz

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    Misal 3 ortak , ortakların güvenilir se Araba alım satım işi , tabiki gewerblich olarak. Pahalı araçlar değilde ucuz olan araçlar çok iyi gidiyor.

Tecrübeli Üye guengoer52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    26
    112 mesaja 194 teşekkür aldı
    Dostum senin bilecegin bir is ancak, tavsiye istiyorsan ortakliktan uzak dur derim kücük olsun senin olsun. Ortaklikta hayir olsa kardesler babadan kalma mirasin kavgasini edip birbirlerini yemezlerdi bilmem anlatabildimmi.

Ettiği Teşekkür
    197
    Alıntı belalimisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Misal 3 ortak , ortakların güvenilir se Araba alım satım işi , tabiki gewerblich olarak. Pahalı araçlar değilde ucuz olan araçlar çok iyi gidiyor.
    ortaklarimiz guvenli yaalniz araba icin cok para ve halle yok..80m2.bir yer..

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    1. Haushaltsauflösung / Lazim olan Halle, Transporter
    2. Kurierfahrer / Lazim olan Transporter calistiginiz firma salam olmasi lazim / faturalari zamaninda ödemeleri lazim

Ortak is icin sana tavsiyem: Örnek Transporter isine girmek istiyorsaniz biriniz Büro islerni yapar 1 Kisi Fahrer olur vs.....

Yani üc kisinin özellikleri ayri olacak örnek 1 kisi Handwerker / 1 Kisi Büro o zaman bir birinizi tamamlarsiniz yoksa ben ortaklik tavsiye etmen garantie salam degi birsey yok. Ortaklik icin ortaklarinin bir özeligi olmasi lazim yoksa ortak gerek yok. herkez kendi isini yapa bilir. Benden sana tavsiye ben iki arkadas ile bir birimize girdik ( kavga dövüs degil ) Bu arkadaslari 15 Seneden beri taniyorum ! Benim Arkadas o da yanina birisini aldi transport isi oda arkadas ile anlasmadi ve arkadaslik bitti.

benden sana tavsiye bu ama herkezin ayricaligi varsa o zaman ortaklik süper. Örnek Autohandel, 1 Kisi Verkäufer 1 Kisi Einkauf 1 kisi Büro o zaman herkezin görevi ayri olur ve daha iyi anlasir siniz.......

tavsiye etmen icin daha cok bilgi lazim. Eigenkapital vs genel anlamda birsey tavsiye etmek zor. Cünkü öz gecmisinizi bilmiyoruz ne meslek yaptiniz vs... Size tavsiyem hangi isde iyi seniz o isi yapin ! baska islerede girmeyin. Her isin zorlugu var ve disardan gibi gözüktügü gibi degil.

Size bol sans dilerim insallah isiniz hayirli olur
    Konu Osmanbey34 tarafından (25 Şubat 2017 Saat 02:08 ) değiştirilmiştir.

7. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    197
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Haushaltsauflösung / Lazim olan Halle, Transporter
    2. Kurierfahrer / Lazim olan Transporter calistiginiz firma salam olmasi lazim / faturalari zamaninda ödemeleri lazim

Ortak is icin sana tavsiyem: Örnek Transporter isine girmek istiyorsaniz biriniz Büro islerni yapar 1 Kisi Fahrer olur vs.....

Yani üc kisinin özellikleri ayri olacak örnek 1 kisi Handwerker / 1 Kisi Büro o zaman bir birinizi tamamlarsiniz yoksa ben ortaklik tavsiye etmen garantie salam degi birsey yok. Ortaklik icin ortaklarinin bir özeligi olmasi lazim yoksa ortak gerek yok. herkez kendi isini yapa bilir. Benden sana tavsiye ben iki arkadas ile bir birimize girdik ( kavga dövüs degil ) Bu arkadaslari 15 Seneden beri taniyorum ! Benim Arkadas o da yanina birisini aldi transport isi oda arkadas ile anlasmadi ve arkadaslik bitti.

benden sana tavsiye bu ama herkezin ayricaligi varsa o zaman ortaklik süper. Örnek Autohandel, 1 Kisi Verkäufer 1 Kisi Einkauf 1 kisi Büro o zaman herkezin görevi ayri olur ve daha iyi anlasir siniz.......

tavsiye etmen icin daha cok bilgi lazim. Eigenkapital vs genel anlamda birsey tavsiye etmek zor. Cünkü öz gecmisinizi bilmiyoruz ne meslek yaptiniz vs... Size tavsiyem hangi isde iyi seniz o isi yapin ! baska islerede girmeyin. Her isin zorlugu var ve disardan gibi gözüktügü gibi degil.

Size bol sans dilerim insallah isiniz hayirli olur
    cok sagol arkadasim cok yararli bir yazi yazmissin .cok haklisin tskler degerli fikirlerin icin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)