Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2611 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 SonuncuSonuncu
Toplam 171 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2017 Temmuz Ayinda Izine gidecekler

Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Selam arkadaşlar bi sorum olacak bende navigon var
    kendime route ayarlamak istiyorum macar sırp bulgar
    Bana hangi büyük şehirleri vereceğim söylemisiniz.
    Birde navigon tavsiye edermisin yoksa başkası dahamı iyi
    allah yardımcınız olsun

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye deli-kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt/Main -- Gaziantep/Nizip
    Ettiği Teşekkür
    28
    77 mesaja 198 teşekkür aldı
    Alıntı edem1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bi sorum olacak bende navigon var
    kendime route ayarlamak istiyorum macar sırp bulgar
    Bana hangi büyük şehirleri vereceğim söylemisiniz.
    Birde navigon tavsiye edermisin yoksa başkası dahamı iyi
    allah yardımcınız olsun
    Amin kardeş, cümlemizin İnşallah. İlk önce viyana'yı gir, Viyana'ya yaklaşmadan Budapeşteyi gir, Budapeşteye yaklaşmadan Belgrad'ı gir, Belgrad'a yaklaşmadan Sofyayı gir, Sofyaya yaklaşmadan İstanbul'u gir. Navigasyon kartın eğer aktüelse sıkıntı yaşamazsın. Ama şunu söyleyeyim yollar çok basit şaşırman hemen hemen imkansız

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    130
    8 mesaja 12 teşekkür aldı
    4 ve 6 yaşında çocuklarım var. Kinderreisepasslari yeterli mi?

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    28
    Alıntı infernoturko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 ve 6 yaşında çocuklarım var. Kinderreisepasslari yeterli mi?
    Yeterli. Benim kızlar sekiz yaşında ve onların da Kinderreisepass var.

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    arkadaslra yolda kalmak icin otel ariyorum yugoslavya macarda

Yeni Üye
    Nereden
    NRW GELSENKIRCHEN
    Ettiği Teşekkür
    22
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    15.07.2017 yolculuk baslayacak nasip olursa istikamet ALMANYA Gelsenkirchen(paasau)-linz WIEN-Györ BUDAPEST-szeged Horgos Novi sad BELGRAD Nis -Dimitrovgrad Kalotina SOFIA-plovdiv DIMITROVGRAD(yeni otoban A4)SVILINGRAD kapitan Andrevo TÜRKIYE güzergahi ni takip edicem

Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    77
    62 mesaja 82 teşekkür aldı
    Alıntı akdenizli33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslra yolda kalmak icin otel ariyorum yugoslavya macarda
    macarda family hotel balastya, sirbistanda bosphorus hotel aleksinac yada TES hotel jagodina

9. 3 kişi iso98783 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    28
    Alıntı iso98783 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    macarda family hotel balastya, sirbistanda bosphorus hotel aleksinac yada TES hotel jagodina
    Arkadaşın belirttiği oteller dışında Pirotta Sin-Kom Garni otelide tavsiye ederim

11. deli-kadir üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    arkadasxlar bookin.com türkiye ile sorunlarini halletimi biliyormusunuz..bildigim kadariyla mahkemelikti otel rezervasyon yapilmiyordu

Üye salla2828 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Giresun
    Ettiği Teşekkür
    112
    10 mesaja 11 teşekkür aldı
    s.a arkadaslar simdi den herkeze hayirli yolculuklar. Temmuz da bende gitme yi düsüniyorum (ilk defa) nekadar masraf tutar Toplam Vignette otobahnparasi vs. Istikamet Stuttgart-istanbul.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Hepsi icinde mazot parasiyla beraber corbacilarida eklersek gidis gelis 600€tutar.. .tavsiyem Navi kullanmayin cok kafa karistiriyor...en saglam ipsala istikameti..diger guzahkarlar doludur..en son gecen sene gittim cok super gecti... Tunel ve otoban parasini adac ye odemeni tavsiye ederim..ayrica maceristandavigneteyi direk gumrukten Alma.g irince ilk Gelen benzinciden al..5km ye kadar bir islem yok...
    Yunanlar harika millet,sana yol veriyor sirada bekletmiyor,pasaporta Bile bakmadilar..makedonya yari otoban yari Landstraße..meledler cok SIK otoban parasi aliyor, nede olsa gardasBen sahsen yunan uzeri bulgar guzargahindan daha hizli gittim..
    Tc kimlik no lariniz nufusa kayitli degilse kesinlikle nufuslari degistirin.cift vatandas cocuklariniz varsa Reisepass ve ilaveten nufuslarini unutmayin.askerlik ertelemesi cok onemli..aldiginiz yoldaki vigneteleri 6ay saklayin..
    30/50 Euro kadar 1 veya 2euroveya 0,50cent Dose ayarlayin+100euroyu 10/5euro olarak extradan arabada heran alabeceginiz sekilde kapak alti yapin ve tomar tomar eurocuklari herkese gostermeyin,arabanizi kesin gozonunde bulundurun'iki saniyede ayrilsaniz arabanizi kitleyin..,,,
    Artik bu tecrubeleri senelerdir gelip giderken ogrendik lafim SIK gitmemis olanlar..ayrica pazara dek gelirsiniz tr de bankalar kapali oldugundan mumkunse acik ptt arayip hgs alin veya kacak gecerseniz Eve ulastiginizda hemen hgs Satin alip karayollarini arayip bildirin..
    Gelip giderken tekirdag/ Istanbul arasinda suriyeli cocuklar dek gelirse para vermeyi unutmayin..yaptiginiz son iyilik olmus olabir..
    Konu webci tarafından (22 Mayıs 2017 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.

15. webci üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Slm arkadaşlar gecensene macar üzeri T gittim ADAC dan tüm Vignette leri aldim fakat bana söylemediler macaristan da vignetenin sınırda alindi ben hepsini ADAC Verdi diye almadin haliyle
    Ve yanlislikla var diye okumadan Slowenien Vignette sini yapistirmişim
    izinden sonra ceza geldi henüz ödemedim.
    Sonunç olarak ödemessem ne olur
    Hergangi bir zaman aşamasi varmidir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    Unwissenheit schützt nicht vor STRAFE.. odesen iyi olur..Kat Kat artar ayrica macarda arananlar listesine girersin130/260/390 Euro vs....
    cezaların 30 gün içinde verilen posta kuponu ile Macaristan'daki postanelere ödenmesi gerekmektedir.
    geçersiz biletle seyahat edildiği tesbit edilmesi halinde, ceza miktari yaklasik 350/500 € arasindadir..
    Ceza ne kadar??
    Goruldugu uzere hirvat slowenya bulgar uzeri hizli gidilecegini dusunmek ve bir suru otoban parasi vermek,250/300 km uzunluktaki istikameti macar yunan makedonya olarak izleseler,hem bilmeyerek cezadan hemde km uzunluguna ragmen vakitten kazanarak ustune ustluk uykuyuda alarak istanbula ulasabilirler..
    Tabiki en saglam bildigini okumak
    Konu webci tarafından (25 Mayıs 2017 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    130
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsi icinde mazot parasiyla beraber corbacilarida eklersek gidis gelis 600€tutar.. .tavsiyem Navi kullanmayin cok kafa karistiriyor...en saglam ipsala istikameti..diger guzahkarlar doludur..en son gecen sene gittim cok super gecti... Tunel ve otoban parasini adac ye odemeni tavsiye ederim..ayrica maceristandavigneteyi direk gumrukten Alma.g irince ilk Gelen benzinciden al..5km ye kadar bir islem yok...
    Yunanlar harika millet,sana yol veriyor sirada bekletmiyor,pasaporta Bile bakmadilar..makedonya yari otoban yari Landstraße..meledler cok SIK otoban parasi aliyor, nede olsa gardasBen sahsen yunan uzeri bulgar guzargahindan daha hizli gittim..
    Tc kimlik no lariniz nufusa kayitli degilse kesinlikle nufuslari degistirin.cift vatandas cocuklariniz varsa Reisepass ve ilaveten nufuslarini unutmayin.askerlik ertelemesi cok onemli..aldiginiz yoldaki vigneteleri 6ay saklayin..
    30/50 Euro kadar 1 veya 2euroveya 0,50cent Dose ayarlayin+100euroyu 10/5euro olarak extradan arabada heran alabeceginiz sekilde kapak alti yapin ve tomar tomar eurocuklari herkese gostermeyin,arabanizi kesin gozonunde bulundurun'iki saniyede ayrilsaniz arabanizi kitleyin..,,,
    Artik bu tecrubeleri senelerdir gelip giderken ogrendik lafim SIK gitmemis olanlar..ayrica pazara dek gelirsiniz tr de bankalar kapali oldugundan mumkunse acik ptt arayip hgs alin veya kacak gecerseniz Eve ulastiginizda hemen hgs Satin alip karayollarini arayip bildirin..
    Gelip giderken tekirdag/ Istanbul arasinda suriyeli cocuklar dek gelirse para vermeyi unutmayin..yaptiginiz son iyilik olmus olabir..
    Çorbacılar nerde denk geliyor? Gümrükte mi, gümrük görevlisi 'çorba parası' mı talep ediyor?
    ADAC'den pul nasıl temin ediliyor? Pulları posta yoluyla eve mi gönderiyorlar?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    130
    Çocuklar (6 ve 4 yaş) için Kindersitzerhöhung yeterli mi yoksa Kindersitz mi olması lazım?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    130
    İpsala güzergahı hangi ülkeleri içeriyor ve hangi kentlere odaklanmak gerek?
    Almanya - Avusturya (Viyana) - Slovenya - Hırvatistan (Zagreb?) - Sırbistan - Makedonya - Yunanistan?

Arabayla ilk defa gidecek olan için hangi güzergahı tavsiye edersiniz yoksa farketmez mi?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Herkese selamlar
    Nasipse 29 Temmuz 'da Bielefeld - Bartın.
    Ben senelerdir Macaristan üzeri gidiyorum ; sıkıntısız oluyor.
    Geçen sene Bulgaristan'dan gittim; yolları eskisi gibi değil, polis görmedim
    Yine de herkesin kendi bileceği şey.
    Hayırlı yolculuklar.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    Gecen sene corbacilara dekk gelmedim,yukarda yazdigim guzergahi sectim..2008 de bulgarda corba icirdim memurlaraadac den vigneteleri kendim aldim..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    Çocuklar (6 ve 4 yaş) için Kindersitzerhöhung yeterli mi yoksa Kindersitz mi olması lazım?
    Cocuklariniz 150cmi geciyor ve 12 yas altindaysa ve 3gurt sistemi iyi calisip basliklar da basi koruyorsa Kindersitz gerekmez..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    İpsala güzergahı hangi ülkeleri içeriyor ve hangi kentlere odaklanmak gerek?
    Almanya - Avusturya (Viyana) - Slovenya - Hırvatistan (Zagreb?) - Sırbistan - Makedonya - Yunanistan?

Arabayla ilk defa gidecek olan için hangi güzergahı tavsiye edersiniz yoksa farketmez mi?
    Wien
    Budapest
    Serbien e75
    Szeged e75
    Belgrad e75
    Novisad e75/A1
    Belgrad/zagreb e70 (Burda bis devem etmiyoruz ve Belgrad cikiyoruz ve Belgrad devam sonra Nis devam/Belgrad Nis devam)
    Nis otoban gir
    Devam ediyoruz
    Yolllar ayrilirken sofya degil(bulgar gider)
    Skobje(makedonya)
    Thessaloniki gidiyoruz(yunan)
    Kavala
    Ipsala
    Tekirdag
    Istanbul
    Ankara
    Zonguldak
    Vs....
    Bu yolu takip ederseniz Navi gerekmez...
    Konu webci tarafından (25 Mayıs 2017 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

25. webci üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)