Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2636 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye neden Italya'dan çok çok daha modern

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    megabond Her zaman bilim ve teknoloji diyorum,deme matematiksel yaklaş dünya ne zaman kuruldu teknoloji ne kadar zamandan beri hayatımızda var????yaratılışa inan bencebeyaz adamlaşma ok....Kan Grupları ne zaman bulundu dünya kurulduğundan beri haberin varmı?
    Konu tolgahamburg tarafından (04 Mart 2017 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı tolgahamburg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megabond Her zaman bilim ve teknoloji diyorum,deme matematiksel yaklaş dünya ne zaman kuruldu teknoloji ne kadar zamandan beri hayatımızda var????yaratılışa inan bencebeyaz adamlaşma ok....
    beyaz adamlasma ne demek biraz acarmisin?

yaratilisa inan derken beni ateistlikle sucladiginin farkindamisin ...kesinlikle ateist degilim,,hem bir kere din olayi beni baglar,,baska kimseyi baglamaz.

inanan bir insan, Allah'in yapacagi sorgulamayi üstlenip yargilama yapamaz bu $irk'e girer.Allah muafaza.

matematiksel yaklasalim,,,yeryüzünde hersey matematik üzerine kurulu zaten,,dön etrafina bir bak,,,,,masa, sandalye, cam, dolap, ev,atom,kar tanesi,yagmur,para,cografya,internet,PC, simdilik matematiksel verdigim örnekler yeter sanirim.

ha bu arada dünya ne zaman kuruldu diye bir cümle sarfetmissin,,benim bildigim duydugum birazda arastirmamla ilgili bilime dayali yani matematiksel bir cevap vermem gerekirse,,,HZ ADEM ve AY$E anamizdan cok önce dünya vardi veya kuruldu,,jeolojik bulgulara göre yeryüzüne insan nesli gönderilmeden önce,dünya vardi,,umarim bu satirlarimdan sonra abzürt bir cümle kurup ne yani insan oglu maymundanmi geldi muhabbeti yapmazsin umarim.

sen mi beni yanlis anladin ? benmi seni yanlis anladim ? bir sekilde anlasicaz insallah !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)