Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2637 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 18 yıl sonra tr ye gidiyom

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    cepte paran olsada olmasada girdinmi bir kooperatife ne cikabilirsin ne bir sey satsan parada etmez birde buna türkiye hasreti eklendimi artik ne türkiye ne memleket hasreti gitmek istersin gidemezsin seneler seneleri kovalar her izin olsada olmasada 5ooo cebinde yoksa kit kanaat yeter her izinde 5000 harcanirsa artik izine para biriktirmekle geciyor insanlarin ömrü simdi yas ilerledikce keske diyoruz girmeseydik emekliligimize yatirsaydik bizden daha beterleride var hele 100 bin lerini kaptiranlar aallaha sükür öyle paramda olmadi kaptiracak arabayla gezilmez istanbul en iyisi arkadaslarin dedikleridir

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    https://t.me/pump_upp
    Ettiği Teşekkür
    0
    28 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı hayrim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cepte paran olsada olmasada girdinmi bir kooperatife ne cikabilirsin ne bir sey satsan parada etmez birde buna türkiye hasreti eklendimi artik ne türkiye ne memleket hasreti gitmek istersin gidemezsin seneler seneleri kovalar her izin olsada olmasada 5ooo cebinde yoksa kit kanaat yeter her izinde 5000 harcanirsa artik izine para biriktirmekle geciyor insanlarin ömrü simdi yas ilerledikce keske diyoruz girmeseydik emekliligimize yatirsaydik bizden daha beterleride var hele 100 bin lerini kaptiranlar aallaha sükür öyle paramda olmadi kaptiracak arabayla gezilmez istanbul en iyisi arkadaslarin dedikleridir
    abicim dikkatli olacaksin

Bak orasi Turkiye artik eskisi gibi degil. Bende Amerikadayim. Valla butun akrabalar hpsi degil cogu benden borc almak icin siraya giriyorlar.

O yuzden gidecegimi kimseye soylemiyorum. Yalnizca bir iki kisi. Onlarda benden borc istemez. Turkiye cok tuhaflasmis, herkesin kredi kartina araba taksidine borcu var. Bizde Alamanciyizya carpacaklar hesapta. Aman kimseye borc vermeyin

Doviz son zamanlarda cok yukseldi tr de o yuzden gitsende cok harcamazsin merak etme. Bu arada ben kooperatife girdim demissin bak buda hata. Asla ne ev alinir TR den ne kooperatife girilir. 20 sene oncesine kadar haric daha tr den ev alipta kar eden gormedim. Doviz bu kadar artmisken nasil kar edebilirsin mumkun degil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)