Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2634 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev almak istiyorum bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak kardesim,

daha yenisin Burda. yazdiklarina göre burdaki hak ve hukuktanda pek bilgin yok. lafi gevelemeden sana verecegim akil, sakin bu ise girisme. neden diye sorarsan sana iki sayfa gerekcelerini yazarim. ilk ve en önemli sebebini sana gene yazayim: su anki sihhatine ve gücüne dayanarak bu ise girisme. elinde ne sermaye var nede kötü günler icin herhangi bir kaynak.

benim tek aylik gelirim sizin ikinizinden daha fazla ve ben sadece bir daire aldim ve sonunda borcumu ödedim, ödedim ama binbir güclükle, burnumdan fitil fitil getirdiler. hic ummadigim, hesapta olmayan yerlerden toplu toplu hesaplar geldi. hayatin sundugu zevk ve hevesten kesildim, cok yerden kistim ve gün geldi posta kutusunu acmaya dahi korktum. neyse, sana diyecegim su: herkesin aldigina sattigina kapilip bu büyük hatayi yapma. bu verecegin karar senin ve esinin gelecegini cok etkileyecek. Maddi sikintilara sokacak. herkesin söyledigi laflara kanma ve gaza gelme. kendini ve aileni düsünerek kararini ver.

Yok ama sermayen, yani ana paran varsa, tamam gir bu ise derim. ama o olmadigina göre yukarda yazdiklarimi iyice oku ve sakin bir kafa ile düsün ve öyle yola cik.
    Yazdıklarında doğruluk payı var elbet de işler hep ters gidecek diye bişey yok. Mal sahibi olmak içinde eli taşın altına koymak gerek diye düşünüyorum. Elbette hayattan zevk almak önemli ama robot gibi çalışılan bir ülkede hayatın bi zevki olduğunu düşünmüyorum.sonucda o parayi çalışarak biriktirmek mümkün değil. Bende o kadar borcun altına girmek istemem ama bazı şeyleri yaşamadan bilemezsin

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    Alıntı Erkanfaruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarında doğruluk payı var elbet de işler hep ters gidecek diye bişey yok. Mal sahibi olmak içinde eli taşın altına koymak gerek diye düşünüyorum. Elbette hayattan zevk almak önemli ama robot gibi çalışılan bir ülkede hayatın bi zevki olduğunu düşünmüyorum.sonucda o parayi çalışarak biriktirmek mümkün değil. Bende o kadar borcun altına girmek istemem ama bazı şeyleri yaşamadan bilemezsin
    Yukardaki yazdiklarimdan bunu cikardinsa artik gene sen bilirsin. Allah yardimcin olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)