Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2635 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev almak istiyorum bilgi lazim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    ben bu konuda " SELAM" arkadasa katiliyorum. !!

2400 Euro maas cok düsük ! 1 kisi en az 2500 Euro kazanmasi lazim diger kisi ilerde calis sada olur calismasada ama sizin icin daha rahat olur. Banka Kredi verir mi vermez mi bence // unintressant // versede 2400 Euro maas az. Yaz gelince izine gitmek isteyeksin, araban bozulur vs vs .... senin Coluk Cocuk yok herhalde, o zaman yasiniz da genc tahminim. Coluk cocuk oluncada ozaman masraflarinda artacak ! maasim ne kadar olacak deyi soruyorsun. bu herkez icin baska . yani 5000 euro maas alana da para harcamasini bilmiz ise, ozaman 5000 euroda yetmez. ama bendem sana örnek saglam maas böyle olmasi lazim: 1 kisi Voll 2500 / 1 kisi teilzeit 800 euro kazan sa iyi olur. Ilerde coluk cocuk olur o zaman bi maas da yeter.

Uzun lafin kisasi burada herkez baska birsey yazar. Benim Sana tavsiyem Eigenkapital varsa al. Isyerin Büyük ise o zaman da OK ( örnek BMW, MERCEDES, BAYER, ThYSSEN / unbefristet birsey demek degil Sirket ufak ise o zaman herzaman isveren seni isden cikara bilir. EV alinca komsularin ile baska problemler olabilir ! detail gerek yok ....

Benim cefremde bu 15 sene icinde kac tane arkadas bosandi ve kac isyeri kapandi hic sorma ! Tabiki burada herseyi de negativ yada karamsar bakmak zorunda degiliz. Isterim herkez mal mülk sahibi olsun ama olmayinca da olmuyor. ev kiralari yükseliyor degi birsey de yok . oturdugun yer önemli. bizim kaldigimiz yerde 10 seneden beri kira yükselmedi. Ve tahminim yakinda da ev fiyatlari düsecek. burasi ayni amerika gibi oldu fiyatlar yükseliyor ve balon sisiyor / bakalim ne zaman patliyacak.

her sey disaridan göründügü gibi degil .... gelecek icin sana bol sans dilerim ve insallah hersey istedigin gibi olur.
    Konu Osmanbey34 tarafından (04 Mart 2017 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)