Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2613 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mandiracilik Acmak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    Akbaba@üstadım
    Söylediklerinde çok haklısın , ben bu lanet olası almanyadan bıktım usandim. Hatta almanca konuşurken bile nefret ediyorum. Bana ne oldu bilmiyorum ama burda alman insanlarından bile nefretlen bakıyorum Oysaki onların bir suçu günahı yok iken.

Onun içinde ben vatanimiza dönmek istiyorum. Işte belkim çoğu arkadaşlarlin dediği gibi mantıklı hareket edmiyorum.
    Benim gözüm kesinlikle yükselerden değil. Ben istiyorumki rahat bir şekilde 4 cocuhum la beraber gecinip gidelim.
    Sizlerin dediği gibide belkim 100 tane fazladir. Bunun içinde ben sizlerle Paylaşmak istedim. 50 tanede olur bu bir düşünce idi , karar verdik busene izine gidince iyi bir araştırma yapacam neler nasıl kaç paraya mail olur , devletten destek gelecekmi gelirsede devlet nelere karışa bilir. Devlet olmadan dahami iyi olur velakin velakin bunlara benzer bir cevaplar arastirmak istedim. Tabi bu bir kesin karar değil , herşey araştırmaya bağlı izinden veya sizlerin fikrine.
    Birde belkim ben çok abarttim 200 bin Euro ne kadar yeter orasida mualim.
    Konu belalimisa tarafından (06 Mart 2017 Saat 02:55 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)