Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2614 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 18 yasında birinin arada bir dısarı cıkmadını engellemek

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye poyraz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    165
    144 mesaja 1,206 teşekkür aldı
    Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polise gider sikayetci olur beni eve kapadi
    Disari cikmami engelledi derse
    Bu olur ....
    Strafgesetzbuch
    Besonderer Teil (§§ 80 - 358)
    18. Abschnitt - Straftaten gegen die persönliche Freiheit (§§ 232 - 241a)
    § 239
    Freiheitsberaubung

(1) Wer einen Menschen einsperrt oder auf andere Weise der Freiheit beraubt, wird mit Freiheitsstrafe bis zu fünf Jahren oder mit Geldstrafe bestraft

Farzet Ben Senin Kardesin Yada Aileden Biriyim Evdeyiz Ben Birini Vurmak icin Evden Cikicam Sende Beni Engelledin Diye Ceza Alican Ozaman Ozgurlumu Kisitladin Hayir diceksin Simdi Evet Tabiki Hayir Ayni Sey Degil Belki Ama Sonucta O sahista Onun iyiligi icin Onun Disariya Cikmasina Izin Vermiyor Savciya Deseki Disari cikmasini Engelledim Cunki Kotu Arkadaslarinla O saatte Belki Suc islicek Atiyorum Uyusturucu Icemesini Engellemek icin Cikarmadim Diyebilir Yani Burada Asil Onemli Olan Neden Evden Cikmasina Izin Vermedi Cunki Burada Iyi Niyet Var O yuzden Hicbirsey Olmaz Saygilar

2. poyraz. üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı poyraz. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farzet Ben Senin Kardesin Yada Aileden Biriyim Evdeyiz Ben Birini Vurmak icin Evden Cikicam Sende Beni Engelledin Diye Ceza Alican Ozaman Ozgurlumu Kisitladin Hayir diceksin Simdi Evet Tabiki Hayir Ayni Sey Degil Belki Ama Sonucta O sahista Onun iyiligi icin Onun Disariya Cikmasina Izin Vermiyor Savciya Deseki Disari cikmasini Engelledim Cunki Kotu Arkadaslarinla O saatte Belki Suc islicek Atiyorum Uyusturucu Icemesini Engellemek icin Cikarmadim Diyebilir Yani Burada Asil Onemli Olan Neden Evden Cikmasina Izin Vermedi Cunki Burada Iyi Niyet Var O yuzden Hicbirsey Olmaz Saygilar
    Usta 18 yasini gecmis birisi
    Ne iyi ne kötü kendi secebilir diyor kanun
    Bu hayat belkilerle yasanmiyor
    Burasi Almanya kimse kimseyi eve kapayamaz
    Hele 18 kectiyse hic hic birsey yapamaz

5. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı poyraz. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam düşünce tarzın yanlış ..seninki varsayımlar üzerine kurulmuş bir düşünce ... kimse 18 yaşinda olan bir kişinin (18 olması şart değil) hareket özgürlüğünü kısıtlayamaz diyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)