Slm arkadaslar sizinle bir konuyu bir problemi paylasmak istiyorum,
8 yıldır bır bayan arkadasımla yasıyorum bu bayanın 3 cocugu var en büyügü 18 yasında , babası türk annesı alman , bu kız cocuguna bir türlü laf geciremiyoruz , canı ne zaman isterse gidiyor geliyor gece saat 1-2 gibi bırsey dedıgımizde ben 18 yasındayım dıyor . Ama yaptıkları ınsanı cıleden cıkarıyor . Alkol kullanıyor sıshe barlara gidiyor . Cantasında büyük boy votka ile dolasıyor . Bırkac sefer babası onunla konustu bır kac sefer dövdü fayda etmedi gitti babasını polise sıkayet ettı 16 yasındakı erkek kardesı ıle tartıstı onuda polise sıkayet etti gece evi polis bastı , annesi konusuyor ama onuda dinlemiyor , sadece bana karsı bıraz sevgisi saygısı var ama bende birkac kez konusmaya calıstım baktımkı yavas yavas bana olan tavrı ve konusma sekli degismeye basladı . Farkına vardım biraz üstüne gidersem herkese yaptıgını banada yapacak ya ters birsey diyecek veya sikayet edecek . Onunla bir arkadas gibi konusmaya calısıyorum ama konu gece hayatı ve erkeklere gelince. Ses tonu degisip yükseliyor . Annesi de bazen bana kızıyor neden ona kızmiyorsun diye , bende diyorum eger bende ona kötü davranırsamtamamen yoldan cıkar . En azından birinin bunla biraz iyi olması lazımkin biraz konusa bilsin , diger konu ise kız benım öz kızım degıl dövmeye kızmaya hakım yok . Ancak insanca nasıhat verebilirim baska yapacagım yok . Diyorum ama anlamıyor kız arkadasım . Size sunu sormak istiyorum , bu kız dısarı gitmek istedıgınde engel olursam kanunen bır cezası varmı , cünkü bu kız herseyde polisi arıyor