Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2564 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 18 yasında birinin arada bir dısarı cıkmadını engellemek

Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı

18 yasında birinin arada bir dısarı cıkmadını engellemek

Slm arkadaslar sizinle bir konuyu bir problemi paylasmak istiyorum,
    8 yıldır bır bayan arkadasımla yasıyorum bu bayanın 3 cocugu var en büyügü 18 yasında , babası türk annesı alman , bu kız cocuguna bir türlü laf geciremiyoruz , canı ne zaman isterse gidiyor geliyor gece saat 1-2 gibi bırsey dedıgımizde ben 18 yasındayım dıyor . Ama yaptıkları ınsanı cıleden cıkarıyor . Alkol kullanıyor sıshe barlara gidiyor . Cantasında büyük boy votka ile dolasıyor . Bırkac sefer babası onunla konustu bır kac sefer dövdü fayda etmedi gitti babasını polise sıkayet ettı 16 yasındakı erkek kardesı ıle tartıstı onuda polise sıkayet etti gece evi polis bastı , annesi konusuyor ama onuda dinlemiyor , sadece bana karsı bıraz sevgisi saygısı var ama bende birkac kez konusmaya calıstım baktımkı yavas yavas bana olan tavrı ve konusma sekli degismeye basladı . Farkına vardım biraz üstüne gidersem herkese yaptıgını banada yapacak ya ters birsey diyecek veya sikayet edecek . Onunla bir arkadas gibi konusmaya calısıyorum ama konu gece hayatı ve erkeklere gelince. Ses tonu degisip yükseliyor . Annesi de bazen bana kızıyor neden ona kızmiyorsun diye , bende diyorum eger bende ona kötü davranırsamtamamen yoldan cıkar . En azından birinin bunla biraz iyi olması lazımkin biraz konusa bilsin , diger konu ise kız benım öz kızım degıl dövmeye kızmaya hakım yok . Ancak insanca nasıhat verebilirim baska yapacagım yok . Diyorum ama anlamıyor kız arkadasım . Size sunu sormak istiyorum , bu kız dısarı gitmek istedıgınde engel olursam kanunen bır cezası varmı , cünkü bu kız herseyde polisi arıyor

2. Sponsor Reklam
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,207 teşekkür aldı
    Selam Arkadasim..

Kisa Birsey soracagim Polise Babasini Erkek Arkadasini sikayet eden biri, Seni Farkli Yollardan Sikayet etse Cinsel Taciz gibi.?
    Sormasi Ayip ne gibi sonuclar seni bekleyebilcegini biliyormusun.?

Babasi var Annesi var kisa ve Net Bu konuya kendini bulastirma derim.

Söz Hakki Onlar varken size düsmez.

Saygilar

4. 10 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye keno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    142
    47 mesaja 330 teşekkür aldı
    Burdaki yaziyi okumanu tavsiye ederim http://www.bizimelbistan.com/yazar.asp?yaziID=15152
    Kizla bence vakit gecirmeye calisin disari cikin gezin tozun yemek yemeye gidin
    Evde oyun konsolu alabilirsin beraber vakit gecirmek icin bir seyler yapin
    Ev ortamini Aile ortamini sevdirmeye calisin
    Allah yardimcin olsun

6. 2 kişi keno üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    Tamamda kız arkadasım ile bu yüzden aramiz acılıyor , neden kızıp bırsey demiyorsun diyor . Verdigim cevap benım öz cocugum degıl yapa bilecegım arkadasca insanca tatlı dile konusmak , ama gördüm kadar bu kızın bir kulagından gırıp dıger taraftan cıkıyor. Gecenlerde tv bir programda gördüm adam sevgilisinin cocugunu eve kitlemisti dısarı cıkmasın diye cocuk polis cagırdı ve polis adamı alıp götürdü ve sonradan adama 2 yıl hapis cezası verıldi , bu durumu kız arkadasıma anlatıyom ama ınanmıyor, dıyelimki bu kıza dısarı cıkma yasagı verdım ve kız polis cagırdı , sonuc ne olabılır acaba

Alıntı keno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdaki yaziyi okumanu tavsiye ederim http://www.bizimelbistan.com/yazar.asp?yaziID=15152
    Kizla bence vakit gecirmeye calisin disari cikin gezin tozun yemek yemeye gidin
    Evde oyun konsolu alabilirsin beraber vakit gecirmek icin bir seyler yapin
    Ev ortamini Aile ortamini sevdirmeye calisin
    Allah yardimcin olsun
    Usta bunların cogunu yaptık yüzmeye . Paten kaymaya . Eglence merkezıne alıs verise yemege , sinemaya . Ayıptır söylemesi 3-4 yılda 30-35000€ harcadım . Cocuklar kendi aralarında bile cekısme var bır bırlerınden nefret ediyorlar 3ğnü bir araya getirip bir yere gudene kadar göbegim catlıyor ,
    --------
    Kız erkeklere düskün söylemeye utanıyom 15 yasından 18 yasına kadar saya bildigin 9 erkek sevilisi oldu , bilmedigimde dahada vardır . Babasıda pek ilgisiz cocuklara , baba görevini ben yapmaya calısıyom ama yetmiyor , gercek babaları kumardan kahveden cıkmıyor , arada bır tel acıp hal hatır sorar hepsı bu 8 yıldır burdayım bugüne kadar 6-7 sefer alıp cocuklarla bır saat gecırıp getırıyor eve , adam bize 2-3 km uzak . Gece kahvede gündüz uykuda
    Konu Memoli1976x tarafından (23 Mart 2017 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    yazik ya cogu genc kiz türkiyedede burdada bu halde devir cok degisti dikkat etmek gerek daha cok ilgilenmemiz gerek cocuklarimizla..

9. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,681 teşekkür aldı
    hocam sen elinden geleni yapmışsın kız 18 yaşında biliyorsun ki

Almanya da 18 yaşını dolduran bir kişiye karışamıyorsun ..

sen üzerine düşen görevi yapmışsın elden başka bir şey gelmiyor

11. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    Ögrenmek istdigim. Dısarı cıkmasını engel olursam sonuc ne olur ceza yermiyim

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam zorla cikmasini engellersen digerlerine yaptigini sanada yaparak sikayet edecektir bu durumda basin belaya girer, söylemeye dilim varmiyor diger arkadaslar daha farkli konularada deginmis bir iftira atsa dahada cok basin agrir. Tek care sözünü dinledigi birinin onu ikna edebilmesi yoksa bu isler cok hassas Allah korusun sonradan karistigina karisacagina bin pisman ederler insani, dikkatli olmak gerek.

14. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    18 yaşindaki bir kişiyi dışarıya çıkmasını önleyemezsin bu sadece Almanya da değil Türkiye de suçtur

birini alıkoymak ve hareket hürriyetini kısıtlamak Freiheitsberaubung olarak suç teşkil eder

https://dejure.org/gesetze/StGB/239.html

16. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye poyraz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    165
    144 mesaja 1,206 teşekkür aldı
    Oncelikle ALLAH yardimcin Olsun Malesef Almanya Kanunlari Bu Tur Genclerimize Kanun Olarak Cok Kotu Ornek Oluyor Ceza Yemessin Arkadasim Sadece Seni Sikayet Eder Ve Savci Polis Ifadeni Alir Serbest Kalirsin Tabiki Fiziksel Olarak Vurma Yoksa Nereden Biliyorsun Diceksin Benim Meslegim Security Kanunlari Ogrendik Okulda Ama Su Nokta Cok Onemli Eger Kiz Sana Gicik Kaparsa KARAM82 Abimizin Dedigi gibi Iftira Atarsa Cinsel Tacizde Bulundu Diye O Dakika Iceri Alir Seni Polis Hic Seni Dinlemeden Once 6 Ay Icerde Mahkeme Gununu Beklersin Bence Hic Bulusma Anayi Babayi Dinlemeyen Her Seferinde Polis Cagiran Seni Hayli Hayli Hic Dinlemez Bence Uzak Dur Kendi Dustunde Anca Akli Basina Gelir Ozamanda Is Isten Gecer Ayri Konu ALLAH Herkese Hayirli Evlat Versin Amin....

Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 yaşindaki bir kişiyi dışarıya çıkmasını önleyemezsin bu sadece Almanya da değil Türkiye de suçtur

birini alıkoymak ve hareket hürriyetini kısıtlamak Freiheitsberaubung olarak suç teşkil eder

https://dejure.org/gesetze/StGB/239.html
    Bu Ama Farkli Kacirma Degilki Ali Koysun Ortada Anne Baba Ve Kardes Sahit Var O yuzden Bisey Olmaz Saygilar
    Konu Memoli1976x tarafından (23 Mart 2017 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.

18. poyraz. üyemize teşekkür edenler:

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Polise gider sikayetci olur beni eve kapadi
    Disari cikmami engelledi derse
    Bu olur ....

Strafgesetzbuch
    Besonderer Teil (§§ 80 - 358)
    18. Abschnitt - Straftaten gegen die persönliche Freiheit (§§ 232 - 241a)
    § 239
    Freiheitsberaubung

(1) Wer einen Menschen einsperrt oder auf andere Weise der Freiheit beraubt, wird mit Freiheitsstrafe bis zu fünf Jahren oder mit Geldstrafe bestraft

20. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye keno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    142
    47 mesaja 330 teşekkür aldı
    Bir pisikologa tanışın onlar size yön gösterir
    Zor be kardeşim
    En son çare kendisine iş bulup evi ayırın ne hâli varsa görsün

22. keno üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye poyraz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    165
    144 mesaja 1,206 teşekkür aldı
    Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polise gider sikayetci olur beni eve kapadi
    Disari cikmami engelledi derse
    Bu olur ....
    Strafgesetzbuch
    Besonderer Teil (§§ 80 - 358)
    18. Abschnitt - Straftaten gegen die persönliche Freiheit (§§ 232 - 241a)
    § 239
    Freiheitsberaubung

(1) Wer einen Menschen einsperrt oder auf andere Weise der Freiheit beraubt, wird mit Freiheitsstrafe bis zu fünf Jahren oder mit Geldstrafe bestraft

Farzet Ben Senin Kardesin Yada Aileden Biriyim Evdeyiz Ben Birini Vurmak icin Evden Cikicam Sende Beni Engelledin Diye Ceza Alican Ozaman Ozgurlumu Kisitladin Hayir diceksin Simdi Evet Tabiki Hayir Ayni Sey Degil Belki Ama Sonucta O sahista Onun iyiligi icin Onun Disariya Cikmasina Izin Vermiyor Savciya Deseki Disari cikmasini Engelledim Cunki Kotu Arkadaslarinla O saatte Belki Suc islicek Atiyorum Uyusturucu Icemesini Engellemek icin Cikarmadim Diyebilir Yani Burada Asil Onemli Olan Neden Evden Cikmasina Izin Vermedi Cunki Burada Iyi Niyet Var O yuzden Hicbirsey Olmaz Saygilar

24. poyraz. üyemize teşekkür edenler:

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Alıntı poyraz. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farzet Ben Senin Kardesin Yada Aileden Biriyim Evdeyiz Ben Birini Vurmak icin Evden Cikicam Sende Beni Engelledin Diye Ceza Alican Ozaman Ozgurlumu Kisitladin Hayir diceksin Simdi Evet Tabiki Hayir Ayni Sey Degil Belki Ama Sonucta O sahista Onun iyiligi icin Onun Disariya Cikmasina Izin Vermiyor Savciya Deseki Disari cikmasini Engelledim Cunki Kotu Arkadaslarinla O saatte Belki Suc islicek Atiyorum Uyusturucu Icemesini Engellemek icin Cikarmadim Diyebilir Yani Burada Asil Onemli Olan Neden Evden Cikmasina Izin Vermedi Cunki Burada Iyi Niyet Var O yuzden Hicbirsey Olmaz Saygilar
    Usta 18 yasini gecmis birisi
    Ne iyi ne kötü kendi secebilir diyor kanun
    Bu hayat belkilerle yasanmiyor
    Burasi Almanya kimse kimseyi eve kapayamaz
    Hele 18 kectiyse hic hic birsey yapamaz

26. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Kicket ANKARALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    333
    128 mesaja 273 teşekkür aldı
    Hocam atalarımızın bir lafı var merhametten maraz doğar diye arkadaşlara katılıyorum sen gelinden geleni anlattıklarına göre yapmışsın kendi ailesini polise şikayet eden bir insan biraz daha üstüne gitsen sizide polise şikayet eder bencede

Allah iftiradan korusun cinsel tacize uğradığını bile söyleyebilir sert yaklaşım gösterdiğinde milletin ağzı torba değil ki büzesin uğraş dur ondan sonra

Elbette insan olarak üzülüyorsun birde bu yazdıklarımızı göz önüne getir derin istersen
    Dertsiz başına dert alma derim

Son olarak söyleyeceğim bir psikologa götürmeyi deneyin belki bir faydası olur bu tür sorunların çıkış kaynağı aile ortamının soğukluğu ve aile bireylerinin çocuklarına olan ilgisizliğidir malesef

28. ANKARALI üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 654 teşekkür aldı
    Bana kalirsa sen onlarin hepsini terk et ve git kendine evlenecek bir türk bayan, eş bul.
    Lafin kisasi ve özü bu.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    3
    5 mesaja 11 teşekkür aldı
    ben baskasinin cocugunun kahrini ne diye cekeyim?
    ben baskasinin cocugu icin ne diye cirpinayim?

3 cocuklu KADINLA birliktelik? Cocuklar bebekte degil?
    elin cocugunun NAZI ne diye cekilir?

hade ben bunlara eyvallah demiyorum ama konuyu acan eyvallah diyor!
    bence KIZ HAKLI, hatta az bile yapiyor.Almanin kültürü belli yasam bicimi belli
    KIZ eve gec geliyormus,aslinda erkek arkadasinin evindede SABAHLAYABILIR
    Bunlar onlarda cok normal konuyu acan kendisi bilmiyormu?böyle seylerin normal oldugunu?
    sanki milletle DALGA geciyor!birde soruyor ne yapabilirim gibisine.
    ailenin bosandigi zaman Konu olan KIZ en az 10 yasindaymis,8 yillik beraberlikle hesaplaninca
    KIZIN daha aklina gelmemistir,aklina gelse cinsel itismardan sikayet eder konuyu acani.

üc cocuklu bir kadinla birliktelik ASK olamaz
    olsa olsa menfaat isi olabilir.bunuda o KIZ cözerse birileri YANACAKTIR!

31. 3 kişi uzun üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Alıntı poyraz. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam düşünce tarzın yanlış ..seninki varsayımlar üzerine kurulmuş bir düşünce ... kimse 18 yaşinda olan bir kişinin (18 olması şart değil) hareket özgürlüğünü kısıtlayamaz diyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    selam ben selam arkadsin yorumuna katiliyorm aynen bir an önce onlari terk et kurtul arkadasim nediye ugrasacagim elincocuklariyla

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    @uzun, sen konuyu çözmüşsün ama @serseri daha anlamış değil, bu saatten sonra senin istediğin gibi bir çözüm yolu çıkmaz.

Sen kendini birde o çocukların durumuna getir, doğru dürüst ne ana ne baba var, psikologları çökmüş.

Bence en iyi yol bir psikologa görünüp danışmak.

35. 44Malatya üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)