Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2557 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hemes´den gelen sigortali paket kayip

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı

Hemes´den gelen sigortali paket kayip

selam arkadaslar

Hermes ile sigortali yollanmis bir paket bekliyordum elimde sendungnummer var ... internetten takip ederken 5 gün sonra birden zugestellt yazdi.. ertesi gün hermesi aradim paketim nerde diye evimin karsisindaki Beckerei birakilmis ordan alin dedi .. gittim ama paketi benden önce sisman bir kadin almis elinde benachrichtigung ile .. Beckerei da kimligine bakmadan paketi vermis ,, kisacasi paket suan yok 4 gün oldu alan kisi demekki bilincli aldi yanlislik olsa geri getirir birakirdi ,, hermesi aradim durumu bildirdim numarami aldilar emailimi aldilar 5 gün icinde geri döneriz dediler ,,,

bu durumda üzerine bir bardak su mu iceyim hermes sigortali gönderimlerde calinmaya kaybolmaya karsi geri ödeme yaparmi .. polise gidin demeyin polis bizim isimiz degil diyor avukata ver diyor ,,

saygilar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    degeri kadar sogortali paketler gönderen kisi 50 mi yoksa 500 euroluk sigortalimi göndermis paketi bu önemli

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    önceden Hermes te her paket 500€ ya kadar sigortalıydı

pek işim olmaz DPD veya Hermesi kullanmamaya çalışyıyorum

Ettiği Teşekkür
    849
    50 eurodan basliyor sigorta

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    50€ da olsa isimi görür icndekine 30€ verdim ,, onu nasil ögrenebiliriz ? bende bazen hermesten yolluyorum ama bana kimse sormuyor 50€ lukmu 500€ lukmu sigorta yapalim diye ,, bunu kimden nasil ögrenicez ? ikicisi ben hakliiyim bu durumda paket gittide parami bari alabilsem

Ettiği Teşekkür
    849
    itiraz etceksin bir sure icinde paketin bulunamazsa sigortali paketler 4 eurodan sonra basliyor hermes päckchen deniyor, en yakin hermes subesine git anlat yada telefonla ara bilgi al ne yapman gerektigini

Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50€ da olsa isimi görür icndekine 30€ verdim ,, onu nasil ögrenebiliriz ? bende bazen hermesten yolluyorum ama bana kimse sormuyor 50€ lukmu 500€ lukmu sigorta yapalim diye ,, bunu kimden nasil ögrenicez ? ikicisi ben hakliiyim bu durumda paket gittide parami bari alabilsem
    Konu fuk_18 tarafından (28 Mart 2017 Saat 23:59 ) değiştirilmiştir.

8. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    kundenservice yi aradim dedim paket yok bir baskadi almis alan kisiyi tanimiyorum kisacasi diebstahl bi nevi aciktan hirsizlik dedim mail edresimi ve cep numarami istediler verdim 5 gün icinde haber gelir diye mail aldim ,

10. sekilsef üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    16 mesaja 18 teşekkür aldı
    Gerci konu eski ama ben 11.11 Cuma dan beri paket bekliyordum Cuma günü dagitici sokak kapisinin önüne birakmis paketi gitmis,bu ana kadar paket gelmedi komsularada sordum,paket shop a götürse anlayacagim, bildiginiz sokak kapisina paketmi birakilir? icinde Lenova Tablet vardi, yoldan gelen gecenin sayisi belli degil e-mail ile hermes e mesaj attim bakalim ne olacak?
    Konu izmirefesli tarafından (16 Kasım 2022 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Alıntı izmirefesli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerci konu eski ama ben 11.11 Cuma dan beri paket bekliyordum Cuma günü dagitici sokak kapisinin önüne birakmis paketi gitmis,bu ana kadar paket gelmedi komsularada sordum,paket shop a götürse anlayacagim, bildiginiz sokak kapisina paketmi birakilir? icinde Lenova Tablet vardi, yoldan gelen gecenin sayisi belli degil e-mail ile hermes e mesaj attim bakalim ne olacak?
    Dağıtım şirketini boşver, senin muhatapın satıcı, o sana sattığı malım senin eline geçmesi ile hükümlü.

Email ile satıcıyı bilgilendir ürün hala eline geçmediğine dair.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)