SelamAleyküm Arkadaslar ben Bir Firmada büyük bir firma 18 senedir calisiyorum ve calistigim yerde 1 sorun oldu daha dogrusu is arkadasi korkudan bana yalan söyledi bende yalanina ortak oldum ve normalde herkezin bilen kisilerin yapabilecegi seyi yaptim. yani nasil anlatayim söyle

örnek:
Tarhana corbasi icine tuz atilmasi lazim ama is arkadasi yanlislikla seker attimis ve onun barcodunu islemis ve bana geldi ben tuz yerine seker barcodu isledim ama icine seker atmadim dedi silebilirmisin dedi bende gercektenmi eger öyleyse tamam dedim ve sildim ama megerse seker atmis olay böyle yalan söyledi.yalanina bende ortak oldum ve chefin yardimcis geldi hemen ben silmeden listeyi drucken yapmis ama haberi yoktu sildigimden ama ben ona direk hemen söyledim bak ben sildim bu bana atmadim dedi seker onun icin sildim bende oda dedi evet atmis.
chefin yanina gittik ve bizi eve yolladi böyle calisamassiniz diye yarin normal ise gelirsiniz dedi yani is bitmeden bizi eve yolladi.
ve
büyük chefin yanina ciktik ben ve bana yalan söyleyen arkadas ve bizin bölüme bakan leiter abmanung icin tamam hani hata yaptik biliyorum.
konusma basladi demesinmi ikiside olayi saklamak istediler ikiside yalan söyledi deyince benim kafamdan kaynar sunlar döküldü Allah sahidimki Yalan söylemedim ben dogruyu söyledim sildim diye ben yalanci ciktim ve büyük chefin yaninda ben ona davayi anlatmaya calissamda bende yalanci ciktim

neyse dedim Allah buyuk büyük genede gittim leiternin yanina Özür diledim yanlis varsa dedim kusura bakma dedim ama ben yalan söylemedim dedim ama genede dedim gene özür dilerim dememe rahmen

beni her zaman calistigim bölümlerden aldi baska bilmedigim bölümlere yolladi 1 gün ögrettiler ve 2 ci gün ve 3 gün adam dikti sadece beni kotrol edecekmis eger yanlis birsey yaparsam bana abmanung ve direk cikis vercekmis

bende onu duyunca psikolojim bozuldu kac günden beri gözüme uyku girmiyor ne uyuya biliyorum nede kendimi ise veriyorum hem
pisiklojim hemde bütün vücüdum agri icinde.

betribsart gittim anlattim olayi fazla ilgilenmiyorlar chefin sizi nere yolluyorsa orda calismaniz lazim diyor tamam calisirimda ama baskiyla kim calisabilirki her saat gözetim aldinda yim

ve öteki arkadas ise olaydan sonra 2 hafta oda ayni beni suan verdikleri bölüme verdiler ve suan 3 haftadir krank

Arkadaslar ne yapabilirim suan moralim olsun pisikolojim olsun vücüt olsun perisanim..
ve krank yapan biriside degilim aslinda
ve bugun 3 gün krank verdi doktor

Saygilar sevgiler