leiter ile konusmak istiyorum ama konusmayi birak selam bile vermiyor kendisi yüzüme bile bakmiyor Ve kendisi Bizden Türk ve kendiside iscilikten geldi beraber cok calistik onla ama bana karsi böyle davranmasi beni üzüyor is geregi olsada yada gel insan gibi konus bak senin hatandan dolayi seni artik bunlara vercez buraya vercez deseler eyvallah calisirim sonucta ekmek parasi calismamiz lazim,Ama böyle yapmasi bir kac kisiyi yollayim yanima dikmesi bak bakalim yanlis bir sey yapiyormu yanlis birsey yapiyorsa vede extra yanlis birsey yapiyorsa haber edin cantasini Alir kapi disari ... iste bu benim pisikolosimi bozdu yoksa suanki beni yolladiklari yer degil.
Bende Krank yaptim 3 gün hafta sonu cünki ev doktoruna yetisemedim cünki is yerinde baska vardiyenin Lietersiyle konusmaya gittim anlattim durumu tamam dedi pazartesi günü bizim büyük toplanti oluyor dedi seni benim vardiye aldircam dedi icin, yetisemedim doktora hastaneye gittim 3 gün verdiler ama pazartesi gene gidecegim devam , pisikolji doktoruna gidecegim