Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cin

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞
    Ettiği Teşekkür
    407
    223 mesaja 763 teşekkür aldı

Cin

Adamın biri California'da bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, adam lambayı kumların içinden çıkarmış. "Belki cin çıkar" deyip ovalamış lambayı, cin çıkmış. Cin demiş ki;
    "Ben, bu ay içinde dördüncü çıkarılışım ve bu işten sıkılmaya başladım, bu yüzden 3 dileği unut. Sadece 1 dilek hakkın var!" Adam bir süre düşünmüş ve "Her zaman Hawai'iye gitmek istedim ama uçaktan korkarım ve deniz beni çok tutar. Benim için Hawai'iye bir köprü yap ben böylece arabayla oraya gidebileyim" demiş.
    Cin gülmüş..
    "Bu imkânsız. Bu işin lojistiğini düşün! Köprünün ayakları nasıl Pasifik'in dibine ulaşabilir? Ne kadar beton gerektiğini, ne kadar çelik gerektiğini düşün. Hayır, zor iş başka bir dilekte bulun" demiş.
    Adam tamam demiş ve gerçekten güzel bir dilek düşünmeye başlamış. Sonunda; "Dört kere evlendim ve boşandım. Bütün eşlerim her zaman duyarsız olduğumu ve ilgilenmediğimi söylerdi. Bu yüzden,
    kadınları anlayabilmeyi diliyorum. Nasıl hissettiklerini ve neden ağladıklarını, bir şey söylemedikleri zaman gerçekten ne istediklerini... Onları nasıl gerçekten mutlu edebileceğimi bilmek istiyorum..."
    Cin cevap vermiş:
    "Köprü iki şeritli mi olsun, dört şeritli mi?"

2. 7 kişi femo üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)