Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2548 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bebek doğmadan önce uçak bileti!

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Bebek doğmadan önce uçak bileti!

Selam Aleyküm,
    İnşallah 6. Ayda bebeğimiz olacak. Ama ben şimdiden 10. Ay için uçak bileti rezervasyon yaptırmak istiyorum.acaba mümkünmü? Veya ne şarlar lazım, nasıl mümkün olur?
    Teşekkürler.

2. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    rezarvasyona ne gerek varki bebege ayriyetten bilet yani yer ayrilmadigi icin herzaman alabilirsin rezarvayona gerek yok diye dusunuyorun kucuk bir miktar oduyorsun bebegin ne kilo nede yer hakki var onun icin sorun olmaz.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    13 mesaja 17 teşekkür aldı
    benim oglan 1 yasinda.3 ay once turkiye ye gittim.rezervasyon sirasinda dogum tarihini soruyor.ustelikte 10 kg yuk hakki verdi.kucakta gidip geliyor 0/2 yas arasi oldugu icin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Yük hakkı yada koltuk için falan değil , biletleri Online internetten alacağım , 10 ayda bebek çoktan doğmuş olacak ama biletleri şimdi doğmadan önce alacağım. Bilet alırken her yolcuların isimleri , Doğum tarihleri falan isteniyor, o yüzden sordum .Mesala ismine daha tam karar vermedik. Tam hangi gün doğacağıda belli değil.erkende gelebilir geçte gelebilir.Durum bu.

Tecrübeli Üye erhan__79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    50
    73 mesaja 93 teşekkür aldı
    en iyisi havayolu sirketini aramak

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    10 ayda alacagin icin acele etme cokda etkilenmez bilet fiyatlari dogdukdan sonra alirsin

8. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı turgut66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yük hakkı yada koltuk için falan değil , biletleri Online internetten alacağım , 10 ayda bebek çoktan doğmuş olacak ama biletleri şimdi doğmadan önce alacağım. Bilet alırken her yolcuların isimleri , Doğum tarihleri falan isteniyor, o yüzden sordum .Mesala ismine daha tam karar vermedik. Tam hangi gün doğacağıda belli değil.erkende gelebilir geçte gelebilir.Durum bu.

Kardesim zaten Problem burda, 0-2 yas arasi tespit edebilmek icin bebeklerde online bilet alirken dogumtarihi yazman sart. Sadece büyük bilet ariken bazi havayolu sirketleri dogum tarihi sormuyor ama dedigim gibi bebeklerde sart. haliyle bebegin nezaman dogacagi simdiden belli olmadigi icin bebek icin suan bilet alamazsin. Bunun herhangi bir havayolu sirketi veya yükle filan hicbir alakasi yok. Ama sen hic dert etme bebek haric diger biletleri simdiden online rahatlikla alabilirsin ve bebek dogduktan sonra aldigin sirketi ara, bebegin bilgilerini bildirip ayni ucaktan yer ayirtabilirisin. zaten en fazla 50€ tutar, bu fiyat koltuk icin degil ucus sigortasi olarak kesiliyor. yük olarak 10 - 30 kilo arasi hakki olur + bebek arabasi, maxi cosi

Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    Bebek doğduktan sonra alırsan daha iyi olur sanırım.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Dolunay kardes, tekrar hatirlatip düzeltiyorum. bebek dogmadan zaten bilet alinamaz, ne isim var ortada nede dogumtarihi. hatta yukarida belirttigim gibi hadi diyelim isim var ama bebeklerde dogum tarihi olmadan alinamaz

Üye deniz04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    47
    32 mesaja 77 teşekkür aldı
    dogmamis cocuga don bicmek Deyimi Cukk diye oturmus hehh hehh....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)