Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2566 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Balikesirde ev almak

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı

Balikesirde ev almak

Merhabalar..balikesir taraflarinda kendime ev almak istiyorum ama biliyorsunuzki cok dolandirici var. Ören burhaniye pelitköy ayvalik sarimsakli ve diger deniz gören yerler tercihim.sizlerden bu yerlerde ev alan varsa bana tavsiyelerde bulunabilirmi.tesekkur ederim

2. akif1976 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    266
    205 mesaja 532 teşekkür aldı
    Ustam ben arsa aldim kendim yaptirdim nerde kaliyorsun bilmiyorum yakindaysan gel görüselim yada ben bir hafta sonra altinoluk ta olacagim gelirsin görüsürüz ,sadece sana sunu söyleye bilirm türkiyenin insan olarak en bozuk yeri belirtigin yerler orada kimse komisyon almadan is yapmaz onun icin cok dikkatli ol derim seni öyle bir kafaya alirlarki hic ruhun duymaz ,ben seninle sadece bilgimi paylasabilirim .

5. 2 kişi haveri68 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam ben arsa aldim kendim yaptirdim nerde kaliyorsun bilmiyorum yakindaysan gel görüselim yada ben bir hafta sonra altinoluk ta olacagim gelirsin görüsürüz ,sadece sana sunu söyleye bilirm türkiyenin insan olarak en bozuk yeri belirtigin yerler orada kimse komisyon almadan is yapmaz onun icin cok dikkatli ol derim seni öyle bir kafaya alirlarki hic ruhun duymaz ,ben seninle sadece bilgimi paylasabilirim .
    Arkadasim. Komisyonu Türkiyenin.her sehirlerinde. Aliyorlar. Normal.emlakcilar.parasini.ordan kazaniyor. Ama Dikkat etmek gerek para kazanmak icinde.yalana.genelde.yalan soyliyorlar. O yuzden guvene.bileceginiz. emlakcilarla.is yapin.

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,788 teşekkür aldı
    Bu durumlar bizleri çok ama çok üzüyor..

Burası Saygı, Sevgi ve Hoşgörüden, malesef başka yerlere gidiyor ve burası sizin platformunuz.

Burayı malesef sizler bu yöne çekiyorsunuz

Her fırsatı kötüye kullanmak, her Sözü ağır tartmak Beceriksizler Ailesine yakışmıyor

8. 4 kişi Prens-66 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)