Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2578 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kündigung hakkinda bilgi lazim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    21
    17 mesaja 20 teşekkür aldı

Kündigung hakkinda bilgi lazim

selam arkadaslar,Sevgili arkadaslar,48 yasindayim(%30 Behinderung)raporum var,ben avukat vasitasiyla Subat 2015 de (gleich Stellung)yapdim.Bundan 3 ay sonra isveren benden bu (gleich Stellung)un onaylanmisin kopyasini istedi bende yolladim.Bu son 6 ay icerisinde yok (uzun pauze yapdiniz,vb... )2 tane sudan sebepler diye tabir vardir ya iste tam bu,neyse.ayri ayri ayri abnahnug verdi!Bu Mmart ayinin ikinci haftasinda,(Amt für Soziales und Senioren)den,firmanin 13 Subatda bana (Kündigung)verildiginegine dair mektup geldi!Isveren cikis sebebini 2010 dan sonraki(2 arbeits Unfall,1 weg Unfall"ben 19 yildir gerüestbau iscisiyim, is saatinde kamyondan inerken ayagimin üstüne düsdüm ve Bauleiter da orada sahit,hastanede arbeits unfall raporu var"ama weg Unfall diye isveren yazmis,2tanede normal hastalkidan raporum var)isveren bunlari sebep gösterip,firmayi para üzerinden zarara ugrattigimi ve ileride kranklarin devam edebilecegine vurgu yapip cikis sebebi olarak göstermis!!Ben(amt für Soziales und Senioren)un yollamis oldugu zarfi alip avukata gittim,doldurulmasi greken formlari avukat doldurup yolladi.3 hafta sonra avukatdan mektupü geldi (Amt)gutachten icin krank veren doktorlarin adreslerini istedi ve yolladim.2 gün öncede (ASU KÖLN GmbH&Co.KG--Arbeitsmedizin & Sicherheitstecnik)bana randevu verip,görüsmek icin mektup yolladi!!Sevgili arkadaslar,haklisiniz soru sorup,cevap alinmasi lazim ama ben anlasilir yani(gutachden neden Doktor adreslerini istedi?Ikinci sorum bu "arbeitmedizin"nin negibi bir etkisi olur?)düsüncesi ile yazdim.Kusura bakmayin.Saygilar...
    Konu Bykus1 tarafından (14 Nisan 2017 Saat 09:23 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)