Selam arkadaslar bende bu sene VTours üzerinden Tatile gittim ve bende bu sene cok problem yasadim.
Ilk önce iki tane Torun var diye extra Direktflug almistim,ucusa yarim gün kala telefon geldi baska sirket ve Istanbul üzeri aktarmali
gidecgimizi söylediler ve Storno yapmam icin yarim saat mühlet verdiler,tabiiki mecburen kabul ettik cünki bu kadar az zamnda baska Alternatif bulamadim.
Iste rezillik bundan sonra basladi ilk etapta Berlinden 2 saat gecikmeli kalktik,istanbula indikten sonra ic hat ucagimiza yetisebilmek icin kosarak
ic hatlara vardik ve birde ne görelim Antalya ucumuz 5 saat rötar yapmis neyse ne yapalim beklemye basladik,bes saat sonra hic bir kipirdama yok millet isyana basladi neyse tekrar 1 saat sonra Onur Airden birileri geldi ve iceri alindik ,ucaga bindikten sonra yaklasik 1 saatte ucagin icnde bekledik ve nihayetinde toplam yaklasik 8 saat gecikme ile Antalyaya vardik.
Bir gün önce yaklasik 22 yerine sonraki sabah 7 de Otele vardik.
Simdi Check 24 üzere VTourdan aldigimiz icin,Check 24 VTours ve Onur Air e havale etti,ikisine de 5 gn öce ayri ayri Mailler attim ama hic bir kipirdama yok ne Vtours nede Onur Air cevap veriyor,bana simdi icimizdeki Arkadaslardan kim yardimci olabilir,tesekkürler.