Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2585 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tüketici haklari hakkinda bilgi lazim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    Alıntı hayrim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben tencere setine 1997 olmasi lazim heralde besbin dm ti birisi yazdi beni cok para diye vaz geciyom dedim ne yapsam etsem kayincoyla konustum oda yazilmis bir okulda hoca vardi dedi kündigung yaz falan dedi bizde hem satana hem fabrikaya yazdik vaz gectik meger 14 günü gecirmiyecekmisin ozaman ögrendim kayincoda yazdi malesef o benden önce yazilmis kabul olmadi o almak zorunda kaldi al giysiyi eve götür bu benim oglana dar geldi de her yere yalaniniz varda bunami yalan uyduramiyorsunuz 14 gün gectiyse mal senin hayirli olsun
    Adamı iyi bi seye teşvik ediyorsun yalan söyle diyerek. Şimdi bu adam gerçekten gitse böyle bir yalan söylese sende bu yalana ortaksin. Yalan bu kadar basit miki 3-5 kuruş için ahiretini yakacaksın. Birde herşeye yalan buluyorsunuz demişsin. Sen arkadaşın yalancı olduğunu nerden biliyorsun. Belki bu vatandaş geçici dünya menfaati için hiç yalan söylemeyen biri.
    Lütfen yorum yaparken biraz lafımızı tartalim...!

2. Putkiran üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)