Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2582 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: internetten ucak bileti ismarliyanlar icin bir uyari

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye H@K@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    30
    179 mesaja 570 teşekkür aldı
    44Malatya Arkadasimiza katiliyorum.
    cogu zaman araci sirktler(Opodo,Travelgenio,Travelstart,Seat24,Last minute,Expedia vs. vs.) daha uygun oluyor,yerine göre 200-300 € fark oluyor.
    Benim genellikle aldigim sirketler Travelstart,Seat24,Lastminute,Travelgenio,hatta bu sirketlerden THY,Pegasus biletleri aldigimda birgün sonra THY'nin anasayfasindan biletleri drucken yaptiriyorum.
    Sunuda belirtmek istiyorum tüm bu araci sirketlerde her tür ödeme sarti kabul ediliyor ve son ödeme bölümüne geldiginizde hangi karta hangi fiyat alindigida yaziliyor.
    Ve bu sadece araci sirketlerde degil bazi ana Sirketlerdede mevcut Örnegin Air Berlin sayfasina girin biletinizi secin ödeme kisminda Kredi karti ile öderseniz 50 €'ya kadar islem parasi aliyor.
    Bu araci Sirketler sahtekar olmus olsaydilar,Sykscanner,Swoodoo,Ideolo vs. vs. gibi arama sirketleri bunlari bunyesinde tasimazdi,hatta Alman devleti lisanslarini iptal ederdi.
    Sizelere oturun 6 saat AGB okuyun demiyorum ama bilet'de alirken nereye isaret koydugunuzuda biliniz.
    Arkadasin Avukat konusuna'da gelince,tabiki hakkini arayacaktir ama suda bilinmelidir'ki aradaki o fark herhangi bir uyari olmadan onay tusuna bastiktan sonra fiyat farki ortaya cikmasi imkansiz.
    Sunuda belirtmek istiyorum,arama sonucu cikan sirketlerdeki fiyatlar genellikle Ekonomi class ve bazi ucak sirketleri Pegasus,AirBerlin,Eurowings gibi bavul icermemektedir ama buda bilet almadan önce belirtilmektedir ve
    bu biletleri iade imkanida yoktur.Tabiki bu ekonomi class biletler ana sirketlerden de alinsa geri iade imkani yoktur.
    Yalniz gerek ara sirketler olsun gerekse ana sirketler olsun alinan Ekonomi biletleri tarih degistirme gibi yada iptal etme gibi maddiyat karsiliginda optionlarda vardir,bunlarda belirtilmektedir.
    Ve son olarak sizlere bir tavsiyede bulunmak isterim.
    Örnegin Kredi karti ile bilet alacaksiniz,yalniz Kredi karti ile alirsaniz 10-20-30 € fark istiyor,bazi kredi kartlari vardir ADAC gold kartlari gibi,iceriginde Kredi karti ile biletleri alirsan hastalik sigortasi dahil,hic kosulsuz,sartsiz biletleri geri iade edebiliyorsunuz,parasiz koltuk secme gibi cok özellikler bulunuyor.Böyle durumda varsin 10-20-30 hatta 70-80 € fazla verin ama garantide olun.

2. 2 kişi H@K@N üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)