Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2526 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avis araba kiralama hakkinda bilgi lazim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question Avis araba kiralama hakkinda bilgi lazim

Arkadaslar, 7 ayda izine gidecegim ve avis ten araba kiraladim.(Simdi bize ne demeyin). Sorum su olacak. Ödemeyi türkiyedeki bir arkadasin kredi kardi ile ödedim. Problem arabayi alirken bir depozite yatirmak gerekiyor o da kredi karti isteniyor. Acaba ayni kartmi olmasi gerekiyor yoksa baska bir kredi karti gecerli olurmu. Bilgisi olan varsa yazsin lütfen.
    saygilarimla

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    slm arkadasim bu konuda cok yanlis yapmissin cünkü depozitoyu pesin almiyorlar ve depozito yalniz arabayi kiralayan kisinin kredikartindan alabiliyorlar,pesin ödeme sansinda yok.
    Senin yerinde olsam bunu hemen düzeltmeye calisirim baska türlü cok sorunlar yasarsin.

PSüzelteme istiyorum,ilk yanlisin arakdasinin kredi kartini vermek,bunu bu sekilde kabul edip etmeyeceklerini hemen yarin tel ediyorsun cevabini aliyorsun,baska türlü cok sorun yasayacagindan cok eminim.
    Arabayi kiraladigin sirket 24 saat aciktir onlarin tatili olmaz hemen tel acmani tavsiye ederim.
    Konu tr-22 tarafından (30 Nisan 2017 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    sanirim arkadar ucakla gidip turkiyede araba kiralamis dimi almanyadan avisden araba kiralayip gitmeyi dusunmuyor, birde avis pahali degilmi daha ucuz firmalar var merak ettim ne kadara kiraladigini ve tarihlerini

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    33 mesaja 40 teşekkür aldı
    Türkiye'de Avis'ten bende birkac kez arac kiraladim. Benim arac kiraladigim sube kredi kartinin kimin üzerine oldugunu pek önemsemiyor sadece kullanimda olup olmadigini kontrol ediyor. Ben hem arkadasimin hemde babamin kredi kartini kullanarak araba kiraladim herhangi bir problemde olmadi tabi ben parayi pesin ödüyordum ekstra olarak kücük hasar kaskosu falanda yaptiriyordum cünkü kiraladigim arabalar mercedes yada bmw oluyordu risk almak istemiyordum.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Slm, türkiyede saatler ters dönüyor . Almanyada, hepsi 1 Kartdan yapiliyor! Mesela Kira Fiyati 100 Euro Deposit 1,5 kati, Kartdan 250 Euro bloke ediyorlar. Arabayi geri verdinizmi, bloke edilen paradan sadece Kira Fiyati cekiyorlar! Siz arabayi alirken kredikart sahibide orda olmasi lazim!

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadasim icime korku düsürdün benim. Tesekkürler bilginiz icin

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Nazarnet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de Avis'ten bende birkac kez arac kiraladim. Benim arac kiraladigim sube kredi kartinin kimin üzerine oldugunu pek önemsemiyor sadece kullanimda olup olmadigini kontrol ediyor. Ben hem arkadasimin hemde babamin kredi kartini kullanarak araba kiraladim herhangi bir problemde olmadi tabi ben parayi pesin ödüyordum ekstra olarak kücük hasar kaskosu falanda yaptiriyordum cünkü kiraladigim arabalar mercedes yada bmw oluyordu risk almak istemiyordum.
    Kiraladiginiz sube neresi idi.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    33 mesaja 40 teşekkür aldı
    Alıntı mehmettyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiraladiginiz sube neresi idi.
    Ben Sivas'ta kiraliyordum genelde forumda Istanbul tarafinda düsünülüyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    41 mesaja 49 teşekkür aldı
    Bende bir kackez Avisten Araba kiraladim.Ne kredi karti nede depozite istediler.Pasaportan Tr giris mührünü kopyasini cektiler. O kadar baska birsey istemediler.
    Ankaradan kiraladim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaslar büroya telefon ettim, problem yok dediler. mühim olan arabayi teslim alirken adima ait olan kredi kartinin olmasi. parayi öderkenki kredi karti önemli degilmis. oda bende var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler