Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2568 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebay-kleinanzeigen paypal ile ödeme

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    259
    128 mesaja 248 teşekkür aldı
    Arada bende alıyorum ebay kleinanzeigeden ve ya kendim gider alırım yakınsa yada paypal ile ödeme yaparım ama sakın Freunde und Bekannte olarak göndermeyin çünkü o zaman Gebühr yok ama Käuferschutz da yok yani 2-3€ miktara göre fazla verin paypal Waren Dienstleistung olarak ödeyin.

Ben geçen hafta ebay kleinanzeigeden ipod nano 16 GB aldım, Neu und Ungeöffnet yazızyordu 90€ posta dahil aldım ve paketi açtım ve baktımki Ungeöffnet deyilmiş yani açılmış ve İpodda kulanılmış toz ve lekelerden belli ve aküsü 1-2 saat sonra bitiyor, sonuçta satana haber ettim inkar etti, apple sayfasından seri numarasını vererek haklı olduğumu ispat ettim ve sesi kesildi, paypale haber verdim paramı gönderecekler.

Geri gönderme parasına gelince adama dedim ya bana posta parasını gönderirisin yada Unfrei gönderirim 18€ tutuyor oda kendinden alırlar...

3-5€ nun peşine düşen biri deyilim paypalden para gelene kadar beklerim, baktım hala ses yok bidaha yazar 2 gün beklerim, gene ses soluk gelmezse paket parasını veririm ben elimden gitsin.

Aslında böylelerine ceza olarak ödettireceksin ama neyse...

2. Burclu üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)