Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3162 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: b2b-beschaffungsplattform.de ( taniyormusunuz)

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı

b2b-beschaffungsplattform.de ( taniyormusunuz)

slm arkadaslar ben gecen yil internette bir reklam gördüm ve bir bakayim dedim .sitede marka ayakabi 6 euro elbise 3 euro buna benzer cok sey vardi telefondan leptopa bir cok cesit tikliyordum bakmak icin ancak giris yapamiyordum 3 saniyede üye ol diyordu öyle ya cok ucuz dedim ve üye oldum girdim yine bakamadim ve bosver diyip ciktim bir kac hafta sonra bir Rechnung geldi almanyadan 240 euro ilk yil diyor zar zor aradim ve ulastim bana dediler bu rechnungu ödemem lazim bende dedim ya bakin öyle bir dolandirici site kurmussunuzki kim girerse girsin merak eder ve üye olur ben üye oldum ama sizin dolandirici oldugunuzu anladim ve hemen ciktim ne yani simdi sizin sitenizi 10 dakika gezdim diye 240 euro mu ödüyecem dedim ve telefonu kapattim
    yinede bir pislik olmasin diye bu 240 euroyu ödedim cünkü sevmem öyle adimin biryerde kayitlara alinsin istemem bu güne Kadar olmadi öyle sey.

gecen hafta maillerime bakiyordum baktim 1.mahnung gelmis ayni yerden 199 euro istiyorlar

arkadaslar bu site hakkinda bilgisi olan varmi birde fikirleriniz nedir ne yapmam lazim

tskler
    isvicrede yasiyorum

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye MoiZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    29
    9 mesaja 148 teşekkür aldı
    B2B Technologies Chemnitz GmbH i.L., Neefestraße 88, DE-09116 Chemnitz

Handelsregister und Handelsregisternummer: Amtsgericht Chemnitz: HRB 22402,
    Umsatzsteuer-Identnr. gem. § 27a Umsatz-StG: DE245855274
    Liquidator: David Jähn

http://www.abzocknews.de/2014/07/01/...droht-anklage/
    http://www.freiepresse.de/WIRTSCHAFT...kel8861207.php

Zamaninda Melango diye bir sayfasi vardi bu David Jähn ´nin, Registieren ederek Insalara Fatura yolluyordu hic biyerde Not yazmiyordu Üyelik Ücretlidir felan diye.
    Avukatlardan güya Kazanilmis Davalarin Resimlerini yollayip Parayi ödeyinde Mektup yolluyordu. Tabiki bende Avukattan yazi yazdirdim parayi Ödemedim.
    Senin Anlican 3 Kagit.

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    iyide avukatin Saat ücreti en az 240 frank simdi avukat bu kagitlari yazar ve 1 Saat harcadim der bu sitenin yolladigi fatura Kadar da avukata vermis olacagiz

Tecrübeli Üye satobyte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,584
    68 mesaja 153 teşekkür aldı
    artik o günler geride kaldi arkadasim suan hangi websayfasina girersen gir bir sey almak istediginde mecbur konto nr girmelisin ve satici olan firmada banka dökümanlari icin ayriyetten resimleriyle birlikte kart üzeri senden recnung alabilir, üye olmakla falan sakin para ödeyeyim demeyesin istedigi yere gitsinler korkmana gerek yok ,seni dolandiriyorlar suan dikkat et ,alabiliyorsan gönderdigin paranida geri cektir bankandan saygilar,

bu arada uyari yapmisken sunuda söyliyeyim yeni soyguncular hendyler üzerinden bilet kazandiniz ve para kazandiniz diye kafadan firma ismi atip konto nr leri istiyorlar ve vermis oldugunuz hesaptan ne kadar paraniz varsa cekildigini görüyorsunuz uzak durun derim soyguncular bunlar suanki formulleri bunlar
    Konu satobyte tarafından (03 Ağustos 2015 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.

6. satobyte üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)