Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2514 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Santander Bank tecrubesi olan varmi tavsiyeniz nedir?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    79
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Santander Bank tecrubesi olan varmi tavsiyeniz nedir?

Arkadaslar banka degistirmek istiyorum Santander Bank hakkinda bilgi almak istiyorum tavsiye edermisiniz ??
    Girokonto inklusive 1plus Visa Card dauerhaft für 0 €.* yapmak istiyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkür ederim..
    Konu miki55 tarafından (10 Mayıs 2017 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    99 yılından beri kredikartını kullanıyorum, memnunum

4. 44Malatya üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tutu2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    75
    33 mesaja 42 teşekkür aldı
    bencede fena degil...ama detayli bilgim yok

6. tutu2004 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Bankalarin hepsi schrott

benim tavsiyem nerdeseniz orada kalin. Ben Sparkasse dayim . 0,00 Euro lu Angebotlarin herzam bir yerden birsey cikiyor ! Cep telefonu olsun , Banka olsun. Benim Tecrübem. Online Sigorta yaptim, Online Strom ve Gaz yaptim hep biryerden birsey ciki. Banka larda öyle. 0,00 Euro yazar ama baska yerden alir.

8. 2 kişi Osmanbey34 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 654 teşekkür aldı
    Santander Almanyaya geldigi ilk günden beri onlarin müsterisiyim.

0 € Kontogebühr olan hesabim var. Dogru simdiye Kadar hic ek masraf ödemedim. Fakat negatif olan taraflari zaman ilerledikce cogalmaya basladi.

Ilk önce subelerini sira ile tek tek kapatmaya basladilar. Simdide bankalardaki Kasalari sadece belirli zamanlarda acik tutuyorlar, örnek: Saat 9 ile 12 arasi. Cogu subelerde ise kasalari tamamen kapattilar.

Hal böyle olunca ben bilakis santanderden cikip Internet Bankasina gecmeyi düsünüyorum. Arada zaten fark kalmadiki. Hem Internet bankalarin avantajlari santander bankasindan daha cok.

10. Selam üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye baltali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    674
    63 mesaja 154 teşekkür aldı
    ben 10senedir ordayim simdiye kadar sorun yok limit örnek 2000 limit doldumu 3000 kadar ödüyorlar veya limitin 3000 se 4000 kadar ödeme yapiyorlar yani 1000euro geciyor 1001euro olmuyor kredi alirsan eger dikkat etmen gereken nokta ise kredi versicherung yapiyorlar ondan cikman zor oluyor benim bildigim bu kadar selamlar

12. baltali üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı baltali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kredi alirsan eger dikkat etmen gereken nokta ise kredi versicherung yapiyorlar ondan cikman zor oluyor

Bende bu bankadan kredi almistim,yalniz krediyi alirken ben söyledim sigorta yapmam diye,krediyi yapan kiside, krediyi yaparken sigorta yapti islemler bittikten sonra hemen arkasindan sigortanin cikisini yazdi bu sekil olmustu hic bir sorun yasamadim.

Bütün sigortalara cikis verebilirsiniz,onlar istedigi kadar cikis veremezsin diye söylesin.

14. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye TüRkBoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı miki55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar banka degistirmek istiyorum Santander Bank hakkinda bilgi almak istiyorum tavsiye edermisiniz ??
    Girokonto inklusive 1plus Visa Card dauerhaft für 0 €.* yapmak istiyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkür ederim..
    selam miki55 kardes

bende Osmanbey34 kardese katiliyorum bence hangi bankadaysan orda kal ben sparkassedeyim adamlar her ay 10-15 arasi gebühr aliyorlar
    ama sunu göz önüne aliyorum her nereye gidersen git her tarafta subesi var kredi kartin giro kartin kaybettigin veya kirildigi zaman sorunsuz yenisini
    gönderiyorlar baska bankalar misal herzaman extra ücret aliyo yeni karta vs. vs. vs.
    yani söyle söylim 10-15 euro cekmeseler güzel olurdu ama simdi 10-15 euro icin o stressi yapmam acikcasi
    sonra yeni bankada sorunlar yasadinmi tekrar geri dön eski bankana

saygilar türkboy

16. TüRkBoY üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Arkadaşlar ben Sparda Bank dayım herhangi bir gebühr yok
    ama Dispoya düşmeyeceksin
    Birde Barclay Vısa var ücretsiz
    Acil durumlar için bir sorun yok

18. Orcay38 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    79
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Arkadaslar bilgileriniz ve paylasimlariniz icin cok tesekkür ederim sizlere cevap vermek isterdim lakin cok yazmam gerekiyor Santander Bank.tan ben kredi anlamak istedim diyeceksinizki neden internet üzeri yapmadin cünkü yanlis birsey yapmak ayriyetten sigortalar yapiyorlar felan filan.. krediyi onayladilar fakat benden extradan bausparvertrag istediler en az 50 euro tamam dedim yapalim nede olsa benim param 3 sene sonra bozdura biliyorum imzaladim herseyi dedilerki almis oldugunuz kredi miktari iki gün sonra sparkasse hesabina gelir..ikigün icinde düsündüm bütün hesabimi Santander Banka gecireyim düsüncesiyle tekrar benim kredi islemini yapan bayani aradim düsüncelerimi söyledim ve buyrun gelin dedi iki gün sonrasina randevu aldim tabiki bu arada iki gün daha gecti etti 4 gün randevu,ye gitmeden sparkasse hesabima online üzeri baktim aldigim kredi miktari gelmemis gittim gayet normal sohbet ettik hersey güzel kahve ikrami felan filan sonra bayan bana dediki herseyiniz onaylandi fakat lebensversicherung gerekiyor en az 40 euro olmasi gerekiyormus ) güldüm arkadaslar bütün bunlari senmi istiyorsun benden diye sordum hayir bürodaki kadini bir üstünü gösterdi bana ya baktim ve düsündüm hani derlerya paranla rezil rüsva olursun böyle birsey ne gördüm ne isittim ne yasadim arkadaslar tabiki kabul etmedim ve herseyi iptal ettirdim ve gittim.. postbanka gectim arkadaslar kredimide aldim basimdan gecen olayida anlattim tek bir sigorta islemi yapmadilar ) ayda sadece girokonto gebühren 3,90 sabit kesiyorlar o kadar hadi bakalim hayirlisi...Görüsleriniz icin tekrar cok tessekür ediyorum..

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Önce gecmis olsun diyorum iyiki yapmamissin seni iyice darda diye düsünmüsler,Postbanka gecmekle iyi etmisin gözün aydin olsun en azindan Sparkasseden cok iyidir diye düsünüyorum.

21. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    1987 de Sparkassede Girokonto actim halende ordayim
    Kredi Karti Sparkasseden, her tarafta $ubesi var
    üc kez Tan Generator aldim para vermedim
    aylik Gebühr 3,48 Euro ba$ka macerada aramayi dü$ünmüyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)