Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2514 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Paket hırsızlığı

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı

Paket hırsızlığı

Selamun aleyküm
    Bundan yaklaşık 2 ay önce ebay dan oto lambası siparis verdim uzun zaman gelmeyince firmayla irtibata geçtim posta kutusuna bırakıldığını soylediler bende yok dedim, velhasıl kelam paramı gönderdiler konu kapandi..
    2 hafta önce de amazon dan başka bişey sipariş verdim oda gelmedi ( ben öyle sandim) tekrar Firma ile irtibata geçtim 3 mayıs 'ta posta kutusuna bırakılmış dediler.
    Aşağıdaki komşu ile görüştüm kapıyı o açmış postacı paketi posta kutusunun üzerine bırakıp gitmiş. Posta kutuları binanın içinde.. uzun lafın kisasi biri benim paketleri çalıyor ve bu komşulardan biri büyük ihtimal (buna kanaat getirdim)
    Ek bilgi: oturdugum bina 6 dairelik

Benim Soru
    Bu meseleyi polise şikayet etsem bişey çıkacağını zannetmiyorum buna rağmen bildireyimmi..?
    Polis şüphelendiğiniz biri varmı diye soruyor mu?

Yardımlarınızı bekliyorum
    Şimdiden sagolun

2. Sponsor Reklam
    Üye Kamanli40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    56
    5 mesaja 12 teşekkür aldı
    Selam,
    Polis bi ise yararmi bilmiyorum ama bundan sonra DHL,den Packstation al ozaman birsey olmaz.

4. Kamanli40 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı Kamanli40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,
    Polis bi ise yararmi bilmiyorum ama bundan sonra DHL,den Packstation al ozaman birsey olmaz.
    Esasen problem paketleri gitmesi değil. Eğer hırsız binadan biri ise yarın iki gün sonra eve de girebilir keller e de girer.

Hırsız ı bi şekilde ortaya çıkarmak istiyorum ama nasıl. Bi fikri olan varmı..?
    Konu Memoli1976x tarafından (11 Mayıs 2017 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

6. Putkiran üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye akilsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    194
    80 mesaja 144 teşekkür aldı
    ispartlaman da lazim diye düsünüyorum, ama bana göre suc DHL de neden evde kimse olmayinca bi yerlere koyup gidiyor ?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı akilsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ispartlaman da lazim diye düsünüyorum, ama bana göre suc DHL de neden evde kimse olmayinca bi yerlere koyup gidiyor ?
    Paketi DHL getirmemiş Buchbinder in kiralık arabasıyla biri getirmiş. Zaten amazon artık DHL ile çalismiyo heralde. Paket postbriefsendung posta kutusuna bırakıyorlar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    tek care spycam... (gizli Kamera)

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı kozanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek care spycam... (gizli Kamera)
    Aklıma geldi ama binanın içine koyacak yer yok. Olsa da yasaktır. Gören olursa kötü

Üye deniz04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    47
    32 mesaja 77 teşekkür aldı
    Arkadasim hırsızı bulmak çok kolay önce kendini başka bir yerden paket göndereceksin sana önerim kullanmadığın bir elektironik cihaz olsun ve verdigim linkteki cihazı al ve onuda o paketin icine koy ve paketini kim aliyormus öğren https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01L3V...PxL&ref=plSrch

12. 2 kişi deniz04 üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Arkadasım Almanya'da varmi bilmiyorum
    ama İsviçre'de var.. evde yoksam deponieren yapılmasını yasaklama, sizin zilinize basılır evde kimse yoksa paket avisieren yapılır sizde gidip pastanede alabilirsiniz.bu olmasada bunun gibi mutlaka bir formulü vardır...
    posta kutunuza da yazın deponieren yapmayın çalınma riski var diye

calan kişiyi tespit etmek istiyorsanız deniz04 arkadaşımızın verdiği linkte olan a benzeyen bir küçük alet var onu sipariş edip posta kutunuza koyun ayarladiktan sonra calan kişi kutunuzu aldığında telefonunuzdan sinyal gönderebilirsiniz, bu şekilde yakalama şansınız olabilir

TrackR deneyebilirsin

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    DHL başvur paketleri kim almış bulsunlar.

Normalinde Amazon üzerinden alırsan DHL ile eğer satici direkt Amazon değilse baska paket servislerinde olabilir
    Normalinde DHL paketleri bırakıp gitmiyor

En güzeli Packstation .. evde birinin devamlı paketi beklemesine gerek yok istediğin zaman git paketini al

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DHL başvur paketleri kim almış bulsunlar.

Normalinde Amazon üzerinden alırsan DHL ile eğer satici direkt Amazon değilse baska paket servislerinde olabilir
    Normalinde DHL paketleri bırakıp gitmiyor

En güzeli Packstation .. evde birinin devamlı paketi beklemesine gerek yok istediğin zaman git paketini al
    Daha önce de yazdığım gibi paketi kimseye vermemişler. Posta kutularının üstüne koymuş. Zaten normalide bu cunki paket değil briefsendung.. paketi direk sana vermiyolar komsuyada vermiyolar posta kutusuna atiyolar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı deniz04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim hırsızı bulmak çok kolay önce kendini başka bir yerden paket göndereceksin sana önerim kullanmadığın bir elektironik cihaz olsun ve verdigim linkteki cihazı al ve onuda o paketin icine koy ve paketini kim aliyormus öğren https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01L3V...PxL&ref=plSrch
    Arkadaşım sağol güzel bi fikir..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    97
    24 mesaja 40 teşekkür aldı
    Arkadasim dedigin gibi Amazon kendi paketlerini artik kendi dagitmaya basladi. Berlin bochum ve dortmundda. Yayginlasmaya yeni basladi buchbinder kiralik araclar ile dagitiyorlar 3 ay orada calistim. Amazona bildirirsen paketimi caliyorlar diye sana ozel muamele yapilir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama İsviçre'de var.. evde yoksam deponieren yapılmasını yasaklama, sizin zilinize basılır evde kimse yoksa paket avisieren yapılır sizde gidip pastanede alabilirsiniz.bu olmasada bunun gibi mutlaka bir formulü vardır...

calan kişiyi tespit etmek istiyorsanız deniz04 arkadaşımızın verdiği linkte olan a benzeyen bir küçük alet var onu sipariş edip posta kutunuza koyun ayarladiktan sonra calan kişi kutunuzu aldığında telefonunuzdan sinyal gönderebilirsiniz, bu şekilde yakalama şansınız olabilir

TrackR deneyebilirsin

Alıntı Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim dedigin gibi Amazon kendi paketlerini artik kendi dagitmaya basladi. Berlin bochum ve dortmundda. Yayginlasmaya yeni basladi buchbinder kiralik araclar ile dagitiyorlar 3 ay orada calistim. Amazona bildirirsen paketimi caliyorlar diye sana ozel muamele yapilir.
    Tamam kardeş sagolasin bildiriyim inşaallah..

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    paketler versichert olarak gelmiyorsa o zaman herkez paketi calabilir. Postbote da dahil. Onun icin dikatli olmak lazim spycamera vs vs..... Polise gitsen cok zor. polis birsey yapmaz. cogu zaman ayni paketzusteller yada postbote lar geliyor o zaman anlasdigin komsu varsa, o kisi ye versin. Briefsendung lar posta kutusundan herzaman calina bilir..... yapilcak birsey yok. benim tavsiye versichert siparis ver.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

TrackR deneyebilirsin

Alıntı Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paketler versichert olarak gelmiyorsa o zaman herkez paketi calabilir. Postbote da dahil. Onun icin dikatli olmak lazim spycamera vs vs..... Polise gitsen cok zor. polis birsey yapmaz. cogu zaman ayni paketzusteller yada postbote lar geliyor o zaman anlasdigin komsu varsa, o kisi ye versin. Briefsendung lar posta kutusundan herzaman calina bilir..... yapilcak birsey yok. benim tavsiye versichert siparis ver.
    Paketler zaten versichert geliyo. Firma ya paketi almadim diyorum Çalınan paketlerin parasını alıyorum

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Alıntı Putkiran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paketler zaten versichert geliyo. Firma ya paketi almadim diyorum Çalınan paketlerin parasını alıyorum
    putkiran arkadas asil sorul su degil mi di " ben polise gisten Anzeige yapsam vs...." ben senin sorununu cevapladim.

1. Polis birsey yapmaz
    2. Paketler versichert ise zaten Parani aliyorsun
    3. Kamera vs sakko gizli briseyler yapmak istiyorsan dikkatli ol ! hakli yerde suclu duruma düsme
    4. Briefsendung Larda maalesef brise yapamazsin . ama amazonda cogu zaman parani geriye alirsin
    5. en iyisi komsularina bi konus derim..... tabiki pat diye yüzlerine ben paketlerim caliniyor deme

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Gün gelecek siparis verdiginiz Shoplar size paket göndermeyecek.

Nasil olsa paketler Versichert deyip beklemek yanlis. Spycam olmaz yasal olarak ama
    Gps Sender olur. Cünki kayitda degil. Polise gidip Anzeige gegen unbekannt yapmakda
    fayda vardir diye düsünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)