Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2509 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: araba kazasi hakkinda bilgi almak istiyorum

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    7 mesaja 7 teşekkür aldı

araba kazasi hakkinda bilgi almak istiyorum

sevgili arkadaslar köy icerisinde bir tir yanlislikla girmis ve benim arabama vurdu ve kacti
    hemen polisi aradik polis diger köy girisinde tiri yakaladi ve 2.7 alkollü cikti söförü bir gün karakolda tuttular
    bende avukata verdim tir ukranya plakali kaza almanyada oldu bir bucuk seneyi gecti olay hala beklemekteyiz
    avukata sordum ne oldu diye avukat in bana söyledigi bu güne kadar karsi taraftan hic bir cevap gelmedigi
    yani tir hem yasakli yola girmis hemde söför alkollü bendeki zarar 9000 euro fakat karsi tarafin sigortasindan
    olumlu veya olumsuz hic bir cevap yok bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum saygilar selamlar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Aukati degistir bence aukat böyle bir durumda nereye bas vurulacagini bilmesi gerekir bilmiyorsa veya bas vurmuyorsa aukat isini yapmiyor bence

4. .onur üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    bizimde başımıza gelmişti

bu sigortaların Almanya da temsilcilikleri var ...Ortak Pazar da olmayan ülkelerle hep problem çıkıyor

bizde ödeme de problem çıkardılar ..

fazla bir hasar yoktu ... bizim kaza raporunu kabul etmedilewr ..

ama sonunda kendi sigorta bilirkişisi geldi .. parayı onların raporuna göre ödediler

6. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aukati degistir bence aukat böyle bir durumda nereye bas vurulacagini bilmesi gerekir bilmiyorsa veya bas vurmuyorsa aukat isini yapmiyor bence
    bende avukati degistirmek istedim fakat sigortam ikinci avukati kabul etmiyor yani avukatimi degistirirsen
    cebimden ödemem gerekiyor ne yapacagimi sasirdim kaldim selamlar

Yeni Üye KayıBeyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    10
    4 mesaja 7 teşekkür aldı
    Sigortalar son zamanlarda iyice su koyverdiler. Benim arabama kapi önünde komsumun misafiri zarar verdi sigortasi burada oldugu halde parayi alabilmem 6 ay sürdü, sigortalar yalandan mala yatiyorlar, bir belge istiyorlar gönderiyorsun ses seda kesiliyor avukat aradimi dosya önümüzde bearbeiten yapip parayi gönderecegiz diyorlar 5 hafta geciyor yine ses yok ardindan yine ariyorsun utanmadan yalan yere arabanin önceden hasarli oldugunu biliyoruz gelip gutachten yapacagiz nezaman gelelim diyorlar cevap olarak istediginiz zaman gelin yapin ne yapacaksaniz diyorum 5 hafta yine ses yok en son avukata ver artik mahkemeye ben kendimle böyle oyun aynatmam yeter dedim avukat en son 2 hafta süre verdi 2 haftanin sonunda tam 6 ay sonra parayi gönderdiler.

9. KayıBeyi üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    10 mesaja 12 teşekkür aldı
    Benim de başıma buna benzer gelmişti hollanda plakalı bir araba arabama çarpmıştı.yabancı plakalı arabaların veyahutta tırların almanyada beraber çalıştığı sikortalar var onlar devreye giriyorlar.senin arabana çarpan tırın sikortası almanyada hangi sikortayla çalışıyorsa misal ( allianz verdicherung) o devreye girer. Korkmana gerek yok sorun olacağını düşünüyorum.

11. 74karadenizli74 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)