Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2555 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev Tamirati, Banyo, Kalorifer, Elektrik,Su Hatti....

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    kardes,

4 yil önce evimi Kernsanieren yaptim. Sayet Firmalara yaptirmayacaksan, calisacak olan ustalarin bos zamanlarinda geleceklerini ve bundan dolayi isinin yavas ilerleyecegini hesabin icine kat! Arada büyük fiyat farkliliklari oldugundan dolayi isin yavas yürümesi benim evimde o kadar sorun teskil etmedi.

Ancak büyük bir dezavantajin var, RAMAZAN ve hemen ardindan YAZ TATILI... Bircok usta ramazanda calismak istemez! Bak dikkat et "usta" diyorum.. Bircok kisiyi bulabilirsin ancak "ustaligi" olmayan kimseye elini dahi sürdürtme.

Elektrik, su tesisati, kalörifer, ve fayans dösemede tanidigim cok profesyonel 3 kisi var... Kesinlikle tavsiye ederim... Özelliklele idda ediyorum, elektrikci mükemmel ötesi!

Arzu edersen özelden bilgilerini yazarim.

2. gentlement üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye 27umut27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    34
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes,

4 yil önce evimi Kernsanieren yaptim. Sayet Firmalara yaptirmayacaksan, calisacak olan ustalarin bos zamanlarinda geleceklerini ve bundan dolayi isinin yavas ilerleyecegini hesabin icine kat! Arada büyük fiyat farkliliklari oldugundan dolayi isin yavas yürümesi benim evimde o kadar sorun teskil etmedi.

Ancak büyük bir dezavantajin var, RAMAZAN ve hemen ardindan YAZ TATILI... Bircok usta ramazanda calismak istemez! Bak dikkat et "usta" diyorum.. Bircok kisiyi bulabilirsin ancak "ustaligi" olmayan kimseye elini dahi sürdürtme.

Elektrik, su tesisati, kalörifer, ve fayans dösemede tanidigim cok profesyonel 3 kisi var... Kesinlikle tavsiye ederim... Özelliklele idda ediyorum, elektrikci mükemmel ötesi!

Arzu edersen özelden bilgilerini yazarim.
    Kardes sen özelden numaralari atsana bana isimleri ile tsk ettim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)