Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2556 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zonguldak havalimaninda inanamadigim manzara

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,612
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    bu tuvaleti kim yaptiysa,,hangi mühendis cizip onay verdiyse,,,maliyetini devlet karsiladiysa hakkimi helal etmiyorum.

islamiyette yok böyle bir sey,müslüman temizdir tertiplidir düzenlidir,,,böylemi örnek olucaz dünyaya,,bu kadar zormu düzenli birsey yapmak,,,yemin ederim bizim köyün WC si bundan tertipli ve düzenlidir.

arkadasin tepkisine kesinlikle katiliyorum.rezillik baska birsey degil.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT= ha böyle salakca uygulamalarda var,,yikim yapilacak arastada veyahutta mahallede ilk önce WC den basliyan mühendisinde belediyenin de diplomasini sorgulamak lazim.

ya en azindan orda yikim yapan operatör ihtiyaci oldugunda nereye edecek,,en yakin caminin wc sine mi gidecek ?

insan susuz durabilir,ac durabilir,,yani idare edebilir,,,ama ya ihtiyaci, onu nasil idare edicek ?

Osmanli bile medrese,cami yaparken ilk önce hamamindan tuvaletinden baslarmis,,,bu yazmis oldugum hikaye yalan bile olsa,,ben gercek sayarim,,en dogrusuda budur zaten.

muasir medeniyete örnek teskil ediceksek,,,mantikli, tertipli,düzenli,temiz, sihhi mekanlar yapmak zorundayiz. temizlik imandan geliyorsa,imanimiza layik bireyler olmak zorundayiz.

Konu MEGAbond tarafından (22 Mayıs 2017 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.

2. 10 kişi MEGAbond üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)