Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2549 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Prepaid Kredi Karti

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Benimde Advanzia kredi kartı var. Türkiyde kredi kartı geçip geçmediği o şirketine bağlı. Mesela Turkcell kredi kartı ile kontör yükleyemiyorum, çünkü Turkcell yurt dışı kartını herhalde kabul etmiyor. Otobüs bileti alayım dedim Anadoludan, aynısı oldu. N11'de de öyle.

Benzini ben hep ec-karte aldım. 0.50 - 0.75 ücret kesiyorlardı okadar. Kurda bir fark göremedim.

Ayrıca af buyrun, kimse alınmasın burda, bu Cent mızmızcılarını anlayamıyorum. Etrafımda bu kişilere bakıyorum, hep aynı tipler. Kahvede her hafta sonu 50 Euro harcar, sigarasının keyfinden vaz geçmez, ama ondan sonra sineğin yağını hesaplar.

Her sene Türkiye'de ec kartem ile öderim hiç bir sıkıntı yok. Kredi kartım sadecd acil durumlar için kullanırım. Kaç yıldır lazım olmadı.

Birde şu mantığıda anlamıyorum. Ben kontörlü kartım olsun istiyorum, konto minusa girmesin. Ya kardeşim elinde bank appin var. Aç bak ona göre harca. Yoksads appin, iradene sahip ol ona göre harca.

Revolt kartına gelince. O anlatan kimse uzun uzun yazmış ama hiç birşey anlatmamış.

2. 3 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)