Alıntı sswiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uzunköprü arkadasim hadi gel konuya beraber bakalim.Arkadasim sana zahmet bana eziyet ,hadi bana getir link bu nike sayfasindan bu ayakabinin aynisini baskalarina laf yetistiriyorsun ama kendi yazdigim yorumlara bakmiyorsun.
ben bir cok site buldum web de ancak almanya ve ya isvicre siteleri degil ,ya Amerika yada ingiltere siteleri
benim cekindigim sudurki daha öncede bir kac ünlü marka adina dolandirici siteler kurulup ve yaklasik %90 indirim adi altinda milleti dolandiriyorlardi.

benim bu gördügüm sitelerde onlardan olabilir diye forumda degerli dostlara danismak istedim belki arkadaslarimizin bildigi vardir veya o siteler hakkinda bilgisi olan vardir
Bak usta yukarda ne yazmisin
90% indirim altinda milleti kandiriyorlar

Malin biri güncel modellerin fiyati 120-200 euro olan Adidas Nike ayakkabilarin 90% indirmlisini buldum düsüncesiyle baliklama atlayip o ayakkabiyi 20-30 aldim düsuncesinde parayi ödüyorsa o kaziklanmayi hak ediyor !!

Bir resim koymussun sormussun ?

Iyide burdakileri Müneccin degilki resime bakarak senin ne aradigini bilsin ?

Modeleni seri numarasini ve benzeri bir aciklaman varmi ? Yok !!

Bu gibi ayakkabilari nerden alirsin kazik yemeden ?

Ya kendi sayfasindan yada herkezin bildigi bir cok taninmis yilardir faliyet gösteren sayfalardan

Bu spor sayfalari zaten belli ... Ha bunsayfalar almanyada satmiyor

O zaman bakarsin Amerika Ingiltereye ve icinden Paypal ile satis yapanlardan alirsin

Kendini garantiye alirsin o kadar basit.

Ama ilk önce konu acarken biraz daha detayli aciklama ,apsan daha iyi olur dimi ?