Iyi aksamlar arkadaslar ; Sizlere bir sorum olucak suan oturdugum evde 6 seneden beri oturuyorum evimin üstünde evin icinden yukari cikan bir merdivenle cati katina cikiliyor ben orasini ardiye olarak kullaniyorum yani fazlalik esyalarimi koyuyordum ,, bugün ev sahibimden söyle bir msj aldim cati katini kullanamazsiniz oldugu gibi bosaltin sadece camasir asmak icin kullanabilirsiniz bu ayin sonunda sigorta sirketinden adamlar gelicek ve kontrol edicek , yukarsina yangin cikma tehlikesinden dolayi esya koyulmasi yasakmis .. 6 sene sonra aklina gelmis ki bu arada evin Hausmeisteri sürekli catiya cikip inen birisi ki biliyor kullanildigini , bizi eger bosaltmazsak bir iki isci yollayip ordaki esyalari bizim iznimizin disinda bosalattirip iscilerinde parasini bizden alacagini eklemis ... Bizden önce oturan diger kiracilarda kullanmislar ama bu sekilde bir problemle karsilasmamislar ve üstüne bizim kontratimizda kullanamiyacagimiza dair birseyde yazmiyor ama cati da kontratta gecmiyor catinin yukariya cikisini dubleks ev gibi düsünün sadece kapisi var .... Bu sekilde davranmaya bir yetkisi varmidir bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkür ederim.