Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2519 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DiKKAT iZiNE GiDECEK ARKADASLAR

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye maximax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    burclu arkadas sen konuyu anlamamisin ben ADAC.den tamir parasi felan istemedim tek istedigim arabami almanayada evimin önüne götürüp birakmasi.satgitsin felan diyerek anlamadiginiz seylere yorum yapmayin .baskasinin yanlisini kopyalayip cevab yaziyorsun. böyle.Başta okuduğumda en az 20.000€ luk araba sandım ama ADAC 5000€ liste fiyatı dediğinde sebebi anlaşıldı.....ne.anladin sen bundan???

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    259
    128 mesaja 248 teşekkür aldı
    Alıntı maximax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burclu arkadas sen konuyu anlamamisin ben ADAC.den tamir parasi felan istemedim tek istedigim arabami almanayada evimin önüne götürüp birakmasi.satgitsin felan diyerek anlamadiginiz seylere yorum yapmayin .baskasinin yanlisini kopyalayip cevab yaziyorsun. böyle.Başta okuduğumda en az 20.000€ luk araba sandım ama ADAC 5000€ liste fiyatı dediğinde sebebi anlaşıldı.....ne.anladin sen bundan???
    Madem benim anlamadan yorum yaptığımı söylüyorsun çok anlıyorsan neden konuyu açtın, bidahakinde başından geçenler yazsın deki bizde ona göre yazalım.

Durumdan şikayetciysen git ADAC yi Avukata ver hakkını ara...

Burda bir konu açarsın herkes yorumunu yapar ve eleştirir, ha eleştirilerdende rahatsız oluyorsan Konuyu açmayacaksın, o bakımdan Sevgi Saygı Anlayış.

Yaw gerçekten sen burda sorupta vakit harcayacağına TR deysen şu an bir Almanyadan Avukatı arayıpta neden bilgi almıyorsun veya sözleşmeni neden incelemiyorsun bir türlü anlayamadım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)