Slm arkadaslar sizinle basımdan gecen bir olayı paylasmak istiyorum .
Bundan 4 sene önce ben ve 2 cocugum ,kız arkadasım ve onun 2 cocugu ile rhein nehrine gittik benim kızım ve kız arkadasımın kızı rhein nehrine girdiler tabıkı gözümüzün önünde suda oynuyorlardı benim kızım 13 yasında idi kız arkadasımın kızı 10 yasında idi , birden ne oldugunu anlamadık cocuklar bagırdı bizi kurtarın dıye cünkü su onları acıka cekiyordu, cocuklar akıntıya karsı koyamıyorlardı , halbukı bizden ızaklıkları 4-5 metre kadardı. Hemen kosup suya girip önce kız arkadasımın cocugunu kıya dogru itekledim sonrada kendi kızımı . Simdi bu olay aklıma gelince icim cok tuhaf oluyor , neden önce kız arkadasımın cocugunu sonra kendi cocugumu kurtardım diye , o zamanlar kız arkadasıma ve kendi kızıma sunu söyledigimi hatırlıyorum önce kücük kızı kurtardım sonra büyügü . Cünkü kücük kız daha gücsüz , o günden beri vıcdan azabı cekiyorum aslında kücük kızı önce kurtarmamın gercek sebebi , kız arkadasımı o zamanlar o kadar cok sevıyordumki önce onun cocugunu kurtardım , o günden beri kendi kızıma bakınca icim sızlıyor acaba gün gelipte dermi baba önce sevgilinin kızını sonra benı kurtardım , demeki o benden dahamı degerli der diye cok korkuyorum , gerci o zaman demistim o kücük gücsüz diye önce onu sudan cıkardım , gerci cocuklar belkide coktan unutmustur olayı ama ben yılardır kızıma bakınca o olay aklıma geliyor üzülüyorum , sizce yanlısmı dogrumu yaptıgım .