Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3192 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 132 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi kredi karti tavsiye edersiniz

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,601 teşekkür aldı
    maestro card.. yani ec kart..

kredi de gerekirse, bankadan kredi cekerim
    (faizler su an ortalama 4% de.. kredi kartla 2, 3 veya 4 katini ödüyorsunuz..)
    Konu talo176 tarafından (20 Ağustos 2015 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    123
    17 mesaja 49 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maestro card.. yani ec kart..

kredi de gerekirse, bankadan kredi cekerim
    (faizler su an ortalama 4% de.. kredi kartla 2, 3 veya 4 katini ödüyorsunuz..)
    seni baya korkutmuslar kredi karti konusunda usta kredi kartinda ne alisveris yaparsan onu ödersin ay sonunda para olarak cekersende her 100€ 3,50€ gibi cüzi bi miktar faiz ödersin
    kredi karti sart oldu artik

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,601 teşekkür aldı
    Alıntı haylazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni baya korkutmuslar kredi karti konusunda usta kredi kartinda ne alisveris yaparsan onu ödersin ay sonunda para olarak cekersende her 100€ 3,50€ gibi cüzi bi miktar faiz ödersin
    kredi karti sart oldu artik
    korku ile bir alakasi yok arkadasim..
    ben yalniz param varsa alisveris yaparim, param yoksa yapmam.. kredi de lazim olursa, banka dan kredi cekerim..
    acik konusalim arkadasim.. kredi kart cebinde olunca, daha cok alis veris yaparsin.. bu gercek..
    her yerde okuyorsun bunu, kim kredi kart sahibi ise, daha cok borclu.
    92 den beri isciyim.. ve bugüne kadari hic gerek görmedim, Allahima sükür borcum da yok!
    (ev kredisi haric)
    Konu talo176 tarafından (05 Nisan 2016 Saat 08:44 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    korku ile bir alakasi yok arkadasim..
    ben yalniz param varsa alisveris yaparim, param yoksa yapmam.. kredi de lazim olursa, banka dan kredi cekerim..
    acik konusalim arkadasim.. kredi kart cebinde olunca, daha cok alis veris yaparsin.. bu gercek..
    92 den beri isciyim.. ve bugüne kadari hic gerek görmedim, Allahima sükür borcum da yok!
    (ev kredisi haric)

Evet konu ile alakasi yok ama bende kisaca fikrimi söyleyeyim, bu kisiye göre degisir, ben yillardir kullaniyorum ama bunu alis veris icin degil sadece kolaylik olsun online islemlerde diye yapiyorum ondan dolayi da ne borcum oldu ne de daha cok alis veris yaptim

Eskiden bazi online islemlerde misal araba kiralama, western union ile online para yollama filan gibi... kredi karti olmadan islem yapmiyordu cogu sirket, simdi genelde sofort überweisung fonksiyonu da genelde ödemelerde kullaniliyor. Birde seni bilmem ama cok yurt disi geziyorsan yolda izde inan ise yariyor ben cok kullandim yurt disinda gezerken... yani sen kendini bildikden sonra amacina uygun kullanirsan sorun yok ama dedigin gibi ona güvenip isin ucunu karicanlarda vardir, o konuda sana katiliyorum.

Ben DKB yi tavsiye ederim, artik TR de dövizci aramiyorum yillardir bu kart ile parami hesabimdan cekiyorum izinde iken, hemen hemen bütün bankamatiklerden cekebiliyorsun para. Almanya da Sparkasse dayim ama bazi yerlerde acil para lazim olunca sparkasse bulamadigim yerlerde diger bankalardan da para cekebiliyorum yani ben gayet memnunum DKB den.

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    barclaycard ve ics visa world card dan basvurudan red aldim simdi dkb basvurdugumda ne istiyorlar giro konto acmak mecburmuyum acmak istemiyorum cunku ?

Alıntı hope41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet konu ile alakasi yok ama bende kisaca fikrimi söyleyeyim, bu kisiye göre degisir, ben yillardir kullaniyorum ama bunu alis veris icin degil sadece kolaylik olsun online islemlerde diye yapiyorum ondan dolayi da ne borcum oldu ne de daha cok alis veris yaptim

Eskiden bazi online islemlerde misal araba kiralama, western union ile online para yollama filan gibi... kredi karti olmadan islem yapmiyordu cogu sirket, simdi genelde sofort überweisung fonksiyonu da genelde ödemelerde kullaniliyor. Birde seni bilmem ama cok yurt disi geziyorsan yolda izde inan ise yariyor ben cok kullandim yurt disinda gezerken... yani sen kendini bildikden sonra amacina uygun kullanirsan sorun yok ama dedigin gibi ona güvenip isin ucunu karicanlarda vardir, o konuda sana katiliyorum.

Ben DKB yi tavsiye ederim, artik TR de dövizci aramiyorum yillardir bu kart ile parami hesabimdan cekiyorum izinde iken, hemen hemen bütün bankamatiklerden cekebiliyorsun para. Almanya da Sparkasse dayim ama bazi yerlerde acil para lazim olunca sparkasse bulamadigim yerlerde diger bankalardan da para cekebiliyorum yani ben gayet memnunum DKB den.

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    barclaycard ve ics visa world card dan basvurudan red aldim simdi dkb basvurdugumda ne istiyorlar giro konto acmak mecburmuyum acmak istemiyorum cunku ?

Ben hesabi actirali cok oldu ama saniyorum olmayabilir DKB de, cünkü Kredi kartina para filan ana banka hesabindan havale yapiyorsun. Yani normal bir EC karti ile ayrica karti veriyorlar. Kontoyu online aciyorsun ama evde internette yapip, gerekli belgeleri aurdrucken yapiyorsun sonra Post a gidip Legitimation islemini bir kez yaptiriyorsun sonra kartlarini eve posta ile yolluyorlar.

8. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    24 mesaja 36 teşekkür aldı
    (ev kredisi haric)
    Affiniza siginarak konuya eslik edeyim dedim, ben belki 1990 larda bir kredi karti icin müracat ta bulundum o zamanlarda issiz dim. Vermek istemediler kredi kartini bende banka hesabini kapatirim dedim sonucta ben harcamami bilirim dedim. Fenerbahce den bir sweatshirt ismarliyayim dedim baska almam dedim ve ardindan ucak bileti, hotel rezarvasyonlar yaptim.. Ama önemlisi hesabini ve harcamasini bilen icin kredi karti sart demiyeyim ama ihtiyac..

Saygi ve sevgilerimle

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)