Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3188 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 132 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi kredi karti tavsiye edersiniz

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    yok benim anlamadigim su kredi kartini kullandik ve kullandikdan sonra sanirim bir günü var son ödeme tarihi o tarihe kadar odeyince faiz olmuyormu. yada kredi kartini aldik kullandik ondan sonra faizli mi geri odemek zorundasin bunu anlamadim ben gununu gecirmem hic ödememin cunku.

Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim faiz sormusssun eger sen kredi karti alipta zamaninda ödeme yapmicaksan hiccccc bulusma alma kredi karti yada git normal privat kredi cek o daha ucuz olur kredi kartlarinin faizi normalden 2 kat fazla olur.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok benim anlamadigim su kredi kartini kullandik ve kullandikdan sonra sanirim bir günü var son ödeme tarihi o tarihe kadar odeyince faiz olmuyormu. yada kredi kartini aldik kullandik ondan sonra faizli mi geri odemek zorundasin bunu anlamadim ben gununu gecirmem hic ödememin cunku.
    yukarida detayli yazmistim ama sonkez yine yazayim simdi bu karti aldim diyelim her ayin 21 inde hesap kesimi olur diyelim sen kasim 21 de 100 euroluk bisey aldin aralik 18 de hicbi faiz olmadan senin kontondan cekerler 100 euro yu. Ama sen ayin 22 sinde 100 euroluk bisey almis olsan taaaa ocak ayinin 18 inde yine hic bi FAiZ olmadan ödersin.
    tabi bunlar eger sen bankamdan otomatik ödeme yapilsin cekilsin diye onay verdiysen yok ben kendim her zaman ödeme tarihinde havale yaparim diyorsan o baska diyelim öyle yaptin 100 euro yu zamaninda havale yapmadin iste o zaman FAiZE girmis olursun buda en az %10 dan baslar %20 ye kadar gider kartina göre

4. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)