Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2438 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 79 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardiminiz lazim- Esim alt Komsudan Dayak yedi

Tecrübeli Üye cuno611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    53
    23 mesaja 104 teşekkür aldı
    Selam arkadaslar, bir durum güncellemesi daha yapayim dedim.
    Önce belirttigim gibi konu esim ve benim icin Einstellen olmus.
    Simdi mahkemeden mektup geldi 6. ayda ladung geldi mahkmeye cikilacak.
    Yanliz sadece esim icin geldi als Zeugin olarak. Adam yargilanacak.
    Benim icin gelmedi...

Acababilgisi olan varmi; mahkemeyi kazanabilirmiyiz? Karsi tarafin avukati iyi. Esimi zor durumda birakabilirmi?

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    77
    21 mesaja 31 teşekkür aldı
    usta gecmis olsun bu avrupali zindiklar bize demokrasi dersi vermiye kalkiyorlar bir bayana el kalkarmi nasil bunlarin adaleti

Ettiği Teşekkür
    53
    Iste o adaleti saglamak icin 6. ayda mahkemeye cikicaz.
    Nekadar adalet saglanirsa artik...

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    41
    42 mesaja 57 teşekkür aldı
    Kardesim Almanyada yada Avrupanin neresinde olursa olsun Türk´sen zaten 1-0 geridesin bunu unutma.

Ettiği Teşekkür
    53
    Merhaba arkadaslar, durum bilglendirmesi yapayim defim!
    Dün:

Ben ve iki cocuklarim (5ve 3) cocuk doktorundsn eve geliorduk, arabadin inip Hauseingangstür yü actim ve Oglu ile Babasi direk kapiya cikip (EG) de oturuyorlar, birden bagirmaya basladilar bana, almancadan; yanimda cocuklar var ceneni kapat dedim, dayak yemek istiyosan bekle cocuklari yukari birakayim dedim, devam bagirdilar ve gecmeme izin vermediler. Bende cocuklari en azindan dis kapinin oraya koyim diyip arkami döndükten sonra bana saldirmaya basladilar. Adam ben arkadan erwürgen edip oglu virmaya basladi, kendimi Savundum tabiki, adama birsey yapamafim cünkünkolundan cikmak istemefim cocuklar orada yanlizdi, birisiyle ilgilenim derken digei gider diye düsünerekten cikmadim beni iki eliyle tuttugu icin.
    Neyseki esim sesleri duyar duymaz kapinin önünde Hilfe Polizi diye bagirmis. Herkes toplanmid oraya bizi seyrediyor.

Bir ara ben ogluna vurmaya calisirkn, kafamda asagida oldugu icin kafamin üstüne birisi tokatliyor, ama öyle tokatliyorki acidsn uyusmus kafam artik. Ben saniyorumki cocuk bana vuruyor o hirsla cocuga geri vuruyorum, bir dekilde kfami kaldirip annesini gördüm. Kadinada iki yumruk attim. Adam beni yere düsürmeye calisirken bosluguma gelip kapinin agzina düstk. Bogazima busefer iyi asiöabildi ve bogulmaya basladim. Üst katimizda suriyeli gencler kaliyor, onu gördüm ve hemen cagirdim, kolunu acmasini istedim ve beni hemen disari cikardi.

Polisi arafim, benim üst vücudumda izler var, kulagimin arkadi yirtildi. Ve polis benim birtek klagimin arlasini cekti vücudumu degil. Ama masallah cochun bütün her yerini. Resimlerini cekti. Zeugeler gördü ama kimse gelipte polise bile birsey demedi.

Öyle polisler isi yatistirdiktan sonra gittiler, bende ev doktoruna gidip bayiömis numarasi yapip hastaneye kaldirttim kendimi.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Kardeşim, bak para hayatda çok şey, ama herşey değil.

5 ile 3 yaşında cocuğun var. Onların piskolojisinide düşünüp o evden bir an önce taşın.

Senin oturduğun yer anlaşılan cingenenin cabbarın oturduğu yer. Daha neyi bekliyorsun? Hanımın dayak yemiş, senin tartaklamışlar, çocukların piskolojik şiddet görüyor. Suriyeliler var. İllaki birisi ölmesi mi gerek taşınman için? Senin oturduğun yer belliki seviyesiz bir yer.

200 Euro fazla kira ver, düzgün bir eve çık. Bak demedi deme, çocukların tramva geçiriyor. Onlarıda mutlaka acil bir çocuk piskoloğuna götür.

Haklı haksızı boş ver. Hayatın mafolduktan sonra haklı olsan ne olur haksız olsan ne olur.

Yarından tezi yok taşın.

Hakime falan güvenme. Hakim ikinizede para cezası kesip yollayacak. Başka hiç birşey olmayacak.

Aklını kullan ve belalı yerden kaç. Biraz fazla kira ver ama seviyeleri bir yere taşın.

8. 4 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Bile bile ben felaketle uğraşıcam diyorsun yani !

Kanunlar insanları dizginleyemez. Kafalarını değiştiremez o anlık yapıcaklarına engel olamaz arkadaşım..

Mahkemelik olursun para cezasıydı bilmem neydi tamam, bu o adamları durdurmanın garanti yolu değildir..

Felaketin üzerine yürümekten vazgeç diyorum....... temiz insanların oturduğu bir yere taşın

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    kardes, Almanya´da bir Türk kanunlar karsisinda hicbir zaman hakli cikmaz!!! Bak benim basimdan gecen bir olayi anlatayim:

Yillardan 2006, Mannheim Haptbahnhof´un icinde bir o2 Shop´um var. Iceride 3 calisanim bulunuyor ve ben... Ben arkada büroda calismalarimi yaparken önden inanilmaz bagrisma sesleri geliyor... Calisanlarim ile bir müsteri arasinda kavga var. Neyse ciktim disariya, durum o sekildeki birbirlerine girecekler neredeyse... Calisanima sessiz ol dedim kenara cektim ve müsteriye sorununuza ben yardimci olayim dedim.. Bana sen kimsin diye sordu ve bende dükkanin sahibiyim dedim... Benim öyle dememle birlikte adam cebinden cikardigi job ile öyle bir saldirdiki hem bana hem calisanlara neye ugradigimizi sasirdik... Adam job´u öyle bir kin ve nefretle hem bana hem calisanlara vuruyorki anlatamam... Neyse uzun lafin kisasi, polisler geldi adami alip karakola götürmediler bile! Direk orada bilgilerini alip saliverdiler... Ben ve 2 calisanim ise aldigimiz darbelerden dolayi hastaneye kaldirildik...

Sonuc ise 8 ay süren mahkeme sonucunda, 2700 EUR ödedigim avukat parasi ile beraber neredeyse BEN SUCLU CIKIYORDUM!!! 1 kurus dahi aci parasi ne ben nede calisanlarim alamadik...

O zaman dedimki, bu Alman milleti "Naziliklerinden" zerre birsey kaybetmemisler! Inanin bana "NEFRET EDIYORUM" Almanlardan... O derece yani...

Senin mevzuna gelecek olursak: Kardes mahkeme filan hep fasa fiso... DERHAL AMA DERHAL O EVDEN CIK GIT... Bak bir ailen var senin, ailene bile musallat olmaya baslamislar! Allah göstermesin, ya cocuklarina birsey yaparlarsa??? Bunumu bekliyorsun yani?

Paran yoksa, bul birilerinden borc git belli bir süreligine otel yada pansiyon´a yerles ve derhal hemen 1-2 gün icerisinde o evi bosalt...

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Bu konuyu ilk actiginda ozamanlar sana tasinmani,en azindan aileni garantiye almani daha sonra bu cirkin herifle ugras demistim..artik hangi ve ne sebeplerden dolayi yapmadinsa yapmamisin,gordugun gibi hakki birak birde cocuklarinin onunde rezil olmussun..bu cirkin adam anlasilan bu olaylara alisik ki hicbirsey onu durduramiyor,hak ve hukuk yoksunu..sana tavsiyem yine mubarek ramazanda beladan uzak dur,egonu birak oradan tasinmaya bak..sahitlere gore hakimin insafina gore hakli haksiz ayirt etmek zor..
    Zor bir durum,kimsenin basina gelmesini istemem.darp raporunu tabimki avukatina ver,baskada burada sana ahkam kesecek akil verecek halim yok..
    Kendine dikkat et,her hareketinde aileni dusun..
    Konu webci tarafından (18 Mayıs 2018 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Aklima gelmisken,madem kissaya kissa,cocuklarini pisikologa gotur,ogun bugundur okula cevreye adapta olamiyorlar,geceleri korku ve bagirmayla uyaniyorlar diye anlat,mahkeme icin bunlari raporlat..artik bunun almancasi ne oluyorsa sagligim bozuldu,surekli seninde uykusuzluk cekip dengesizlestigini,heran takip altinda oldugunu hissettigini anlat,,avukatinla konus,dr raporlari al..

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Ustam Birbeye katılıyorum,

bencede hemen yeni bi eve Cik. Yarin öbürgün ne olur bilemesin. Rapor dur Mahkeme vs vs Konu uzarda uzar.......

Gecmis olsun sana. Durumun cok zor ama ne olursa olsun yeni bi ev bak. Aileni düsün. böyle insana dayak atsan bile bu adam sevinir .......

Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, bak para hayatda çok şey, ama herşey değil.

5 ile 3 yaşında cocuğun var. Onların piskolojisinide düşünüp o evden bir an önce taşın.

Senin oturduğun yer anlaşılan cingenenin cabbarın oturduğu yer. Daha neyi bekliyorsun? Hanımın dayak yemiş, senin tartaklamışlar, çocukların piskolojik şiddet görüyor. Suriyeliler var. İllaki birisi ölmesi mi gerek taşınman için? Senin oturduğun yer belliki seviyesiz bir yer.

200 Euro fazla kira ver, düzgün bir eve çık. Bak demedi deme, çocukların tramva geçiriyor. Onlarıda mutlaka acil bir çocuk piskoloğuna götür.

Haklı haksızı boş ver. Hayatın mafolduktan sonra haklı olsan ne olur haksız olsan ne olur.

Yarından tezi yok taşın.

Hakime falan güvenme. Hakim ikinizede para cezası kesip yollayacak. Başka hiç birşey olmayacak.

Aklını kullan ve belalı yerden kaç. Biraz fazla kira ver ama seviyeleri bir yere taşın.

Ettiği Teşekkür
    53
    Durum Güncellemesi yapayim,
    Mahkemeye gidip uzaklastirma karari aldim benim esim ve cocuklarim icin.

Dediginiz zaten aklimda var, yarin vermieterin ile glrüsmem var, konustuktan sonra tekrar buraya paylasirim konustuklarimizi

Saygilar

Üye
    Ettiği Teşekkür
    9
    10 mesaja 17 teşekkür aldı
    Daha önce yazildimi bilmiyorum ama Mahkemede de isine yarar, bir an önce piskolog raporlari da al. Piskoloji bu devlette her kapiyi acar. Ayrica hakkini ara kesinlikle ama o evden bir an önce cik. Benim de suan bir komsu Problemim var. Cok konuya girmeden ufaktan anlatim. Komsu Junkie. Her aksam icip hap filan alip binayi öttürüyor. Kime gittiysem (Polis cagirdim gaz sIktI polise), ordnungsamt, Polis, Vermietervs. Hepsi evden cikmami önerdi. Sanki hemen bulunuyor gibi. Ama senin durum daha vahim tabi kiyaslama yapmiyorum kesinlikle. Gecmis olsun ins bir an önce temiz baska bir eve gecersiniz.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Sende bir nargile al adamin evinin icine iyice tüttür bak nasil yola geliyor

Ettiği Teşekkür
    53
    Selam arkadaslar, durum güncellemesi yapayim dedim, pazartesi familiengerichtte mahkememiz vardi. Hakim bizi hakli buldu ve näherungsverbotu unbefristet yapti. Ayrica, hanim sabah cocuklari götürdügp icin sabah saat 8 den 9 a kadar evden cikma yasagi, ve 14 den 16 ya kadar tekrar evden cikma yasagi koydu.

Isten cikip eve gidecek olsa bile o saatler arasinda eve giremez. Disaeda ve evin cevresinde yani hanimin gelecegi yol üterinde bulunmamasi gerekiyor.

Buna karsi taraf ilk basta itiraz etsede sonraya dogru bizim avukat dolayasiyls kabul ettiler ve karar böyle cikti.

Simdi strafrechtlich kismi kaldi. Hakim degisikliginden dolayi ve karsi tarafin avukatinin zamaninin olmadigi icin verilen mahkeme tarihlerinde, mahkeme kisa atti.bu süre icerisinde bizim en sonki olayda vermieterin gördügü icin direk tasinmaya yardimci olacagini ve en nisa zamanda bizi yeni eve gecirecegini bildirdi.

Dahasi olursa buraya tekrar yazacagim...

S&S
    cuno611

18. cuno611 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    Meseleyi takip ediyordum. Senin adına sevindim. Geçmiş olsun.
    Inşaallah tez zamandada taşınırsın

Üye Ürgüplü50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ratingen
    Ettiği Teşekkür
    58
    24 mesaja 38 teşekkür aldı
    Hakkinda hayirlisi olsun arkadasim mahkeme kararina güvenipde esini ve cocuklarini yalniz birakma Allah korusun hersey olabilir senin adina sevindim tekrar gecmis olsun

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    224
    6 mesaja 10 teşekkür aldı
    senin yerinde olsam 3 kisi tutarim ve onlarda esek sudan gelene kadar dövsünler

22. suleyman27 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Süleyman27 kardes benim düsündügümü yazmissin böylelerine haktir ve helaldir bunu yapabilene helal olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)