Arkadaslar gemis olsun bendede var bu belfitigi yaklasik 30senedir bas dan masaz fango isitmalari haplar aliyordum gecmedi.
on sene önce cok kötu oldum sol ayagim kilitlendi hic birsey fayda etmedi hastaneye yatim ameliyat dediler.
bende bir cikayim ikinci bir sinir doktoruna gitim oda filim ct cekti sen ameliyat olma dedi bana iki cesit hap yazdi
kortuzon lu sen üc günde ayagin acilmasa gine amaliyat ol dedi üc gün sonra sol ayagim acildi.
ve amaliyadan vaz gectim 10 senedir ara sira dikat etmesem soguk ve yel alirsa basliyor arimalari bende diklo diye hap alirim
günde sabach 2 aksam 2 üc ve dört günde iye gider bir de benim bir sporum var cok tafsie ederim yere halinin üzerine
sirt üstüne yat simdi ellerinle ayak parmaklarini tut ve ayaklarini cek ve salanacaksin yaliniz olmuyorsa birisi ayaklarini
kaldirmaya yardim eder ayaklarin dik olacak ve basdan 10sefer sonra alisinca 50sefere yap cok faydasini göreceksin.
cok kolay arasira yaparsan belinine iyi gelir gemis olsun tüm bel fiti hastalara.