Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2448 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bel fıtığı görüşleriniz lazım.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    381
    139 mesaja 290 teşekkür aldı
    Selam geçmiş olsun kardeşim bende busene şubat ayında ameliyat oldum herkezin hasarı farklı olduğu için nedesek doğru olmaz benim fıtık patlamıştı içerisndeki jel niteliğindeki dışarı çıkıp siniri kemiklerin arasına sıkıştırmıştı ve sol ayağım tamamen kullanılamaz hale gelmişti aynı zamanda dayanılmaz ağrılar yanmalarım vardı bende seningibi korkuyordum kimse tavsiye etmiyordu ama buşekildede yaşamak imkansızdı ortopeti doktoruna korktuğumu olanların ameliyatı tavsiye etmediğini söyledim yaşlı bir doktordu yani eski toprak dediklerimizden bana dediki istersen egzersiz ve iğne terapiside yapabilirsin ama sadece ameliyatını geciktirmeye yarar dedi ve bu esnada sıkışmış olan sinir daha fazla hasar görebilir dedi sonra beni ağrı doktoruna yönlendirdi iğne terapisine onun karar vereceğini söyledi bende ağrı toktoruna gittim Mr görüntülerine baktı kontrol etti bana desiki sana iğne fayda sağlamaz çünki fıtık patlamış istersen yinede iğne tedavisi yazayım ama boş boşuna iÅ›kence çekersindedi okadar kolay birş olmadığını anlattı oda anca işe yarasabile ameliyatı geciktireceyini ve gecikincede hasar büyüyebileceyini söyledi kısacası hasar büyümesi birdaha düzeltilemiyecek kalıcı hasarlar olur dedi sonra bana sordu ortopedi doktorunun ne tavsiye ettiğini bende onunda ameliyattan başka çaren yokdediğini söyledim benden doktorun ismini telefonunu istedi bende onunla görüşeyim beraber karar verip sana söyleyelim dedi birgün sonra telefonla bana ağrı doktoru ameliyat kararı aldık dediler ve bende artık kurtuluşun olmadığını anladım oldum şuan çok memnunum ağrılarım yok oldu aylardır çalışıyorum sadece ayak parmaklarımda az uyuşukluk kaldı oda 2 seneye kadar sürebirdediler geçmezse buşekilde kalır dedilier .

2. oemer45 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)