Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2422 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bmw Audi

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı

Bmw Audi

Selam arkadaslar oncelikle bilginize tavsiyenize ihtiyacim var simdiki arabam toyota avensis onu satip araba almak istiyorum ama kararsiszim.
    Bmw 320 520 530 kasalardan
    Audi ise A6 A4 vs
    Butcem 25 bin euro kadar var sizlerin yardimi ve bilgisi ile bu marka ve modellerden hangisini tercih etmeliyim simdiden sagolun arkadaslar..

2. Sponsor Reklam
    Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    Mercedes w212 AMG paket, veyahut benim kullandigimdan bir tane w/s205 AMG paket..
    Konu talo176 tarafından (12 Eylül 2017 Saat 04:56 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    33 mesaja 40 teşekkür aldı
    Oncelikle sana tavsiyem almayi düsündügün araclari gidip test etmen olacaktir herkesin tercihi ve zevki farklidir.
    Yanilmiyorsam bu araclar sifir alinirken müsterinin istegine göre donanimlandiliyor ve bu yüzden cevremde gördügüm araclarin bir cogu baz donanimli oluyor alirken bunlara dikkat etmenizi öneririm.
    Gecmiste Audi A6 kullandim ve simdi BMW 5 kullaniyorum Audi'de olan bazi özellikleri BMW'de ariyorum.
    Bu iki marka arasindan E segmentte önerim BMW 5 serisi olur.
    D segmentte ise sportif arkadan cekis(itis) bir arac istiyorsaniz BMW 3 sinirlarini bilen sakin bir kullaniciysaniz Audi A4 olabilir.
    Yalniz otomatik sanziman konusunda ZF markasiyla BMW'nin basarili oldugu cok konusuluyor.

5. Nazarnet üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    48
    74 mesaja 279 teşekkür aldı
    BMW F10 6 Zilindir al bak keyfine

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 248 teşekkür aldı
    Sevk meselesi, test edip karar vereceksin. Bana sorarsan BMW F10/F11 Limousin veya Kombi. Birazda bütce olsa, yeni cikan BMW G31/G30

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı Nazarnet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle sana tavsiyem almayi düsündügün araclari gidip test etmen olacaktir herkesin tercihi ve zevki farklidir.
    Yanilmiyorsam bu araclar sifir alinirken müsterinin istegine göre donanimlandiliyor ve bu yüzden cevremde gördügüm araclarin bir cogu baz donanimli oluyor alirken bunlara dikkat etmenizi öneririm.
    Gecmiste Audi A6 kullandim ve simdi BMW 5 kullaniyorum Audi'de olan bazi özellikleri BMW'de ariyorum.
    Bu iki marka arasindan E segmentte önerim BMW 5 serisi olur.
    D segmentte ise sportif arkadan cekis(itis) bir arac istiyorsaniz BMW 3 sinirlarini bilen sakin bir kullaniciysaniz Audi A4 olabilir.
    Yalniz otomatik sanziman konusunda ZF markasiyla BMW'nin basarili oldugu cok konusuluyor.
    Bunu bilmiyordum otomatik vites ZF hakkinda bilmem iyi oldu tesekkür ederimtabiki bmw markasinda kararliyim ama hangi seri onu bilmiyorum ama gönlüm 530 dan yana agir basiyor tabiki 2014 model asagidan dusunmuyorum

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı cassano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevk meselesi, test edip karar vereceksin. Bana sorarsan BMW F10/F11 Limousin veya Kombi. Birazda bütce olsa, yeni cikan BMW G31/G30
    Anca 25 bine kadar gücüm var bilgi icin tesekkür edeim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    [QUOTE=talo176;173947]Mercedes w212 AMG paket, veyahut benim kullandigimdan bir tane w/s205 AMG paket.. [/QUOTE

Mercedesi ilerki zamana sakliyorum insallah planladigim
    Gibi giderse hersey

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bmw ve audi seneceneklerini yazmayi unutmusum arkadaslar 2014 molden baslayabilir ve motor secenekleri biraz buyuk olmasini isterim hiza yada sürata merakli degilim ama binecegim arabada oyle pasiv olmasini istemiyorum en azindan gaza basdiginda kendini hissettirmeli bukadar gelelim bilgilerinize tavsiyelerinize...

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 248 teşekkür aldı
    Alıntı Hakki27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw ve audi seneceneklerini yazmayi unutmusum arkadaslar 2014 molden baslayabilir ve motor secenekleri biraz buyuk olmasini isterim hiza yada sürata merakli degilim ama binecegim arabada oyle pasiv olmasini istemiyorum en azindan gaza basdiginda kendini hissettirmeli bukadar gelelim bilgilerinize tavsiyelerinize...
    O zaman direk 6 zylinder olsun. Yeni çıkan w213 220 d sürdüm, çok rahat ve iyi gidiyor. Ama peşinden de 350 sürünce dağlar kadar fark oluyor.
    Ayni modelin iki çeşitini sürmeni tavsiye ederim.

W212 lere de 220/250 ve 350 dizel.

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    W212 amg paket 250 (modelpflege) 27000€.. ileriki zamana saklmaya gerek yok yani..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    33 mesaja 40 teşekkür aldı
    Bmw 5(F11) serisini almadan önce biraz arastirma sansim oldu o zamanlar bana en mantikli gelen araci aldim ama size tavsiyem BMW 5 serisi düsünürseniz xdrive özelliginin olmasini size cok öneririm. Ayrica model yili olarak 2013-2012 düsünebilirsiniz F10-F11 kasalar 2013 yilinin ortalarinda kücük degisiklikler yapildi ama cok büyük farliliklar degil.
    Ornek olarak bir arac ilani paylasagim bu araci belki referans alirsiniz.
    http://www.autohaus-isernhagen.com/d...orType=LEATHER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)