Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2430 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: türkiyede implant

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    ustam aab38 sana katılıyorum tam ben yazakcaktim vazgeçtim ama sende güzel yazmisin.

Arkadaslar yanlış düsünmeyin ! burda ki konu fiyat degil . Tr de daha pahalı olsa bile ben trde yaptiririm. ben 11 sene önce göz tedavisi lazer oldum ve şükür daha halen memnunum......

1. hafta önce tr ye gitim ve arab dolu herkez bizim ülkemize geliyor. arab larda para dolu o zaman ne den Düsseldorf / königsallee ye gelmiyorlar ?
    Hic bir zaman unutmayın tr Medical konusunda dünyada ilk sıralarda bu:

1. göz tedavisi olur
    2. dis implant
    3. sac
    4. estetik
    5. DÜNYADA YÜZ NAKLI YAPAN BASKA BIR ÜLKE VAR MI?

konu disinda turizm de 1 nummarayiz . Arkadaslar ben 2017 mısıra gittim ....burda konuyu uzatmayın tr nin boklu tasi bile misir dan güzel.

Insan evladı arayınca heryerden birsey bulur bunuda unutmayın !

--------
    dip not: implant ile sorun cikinca düsünün bakalım burdaki doktorlar niye bakmıyorlar ?

burdaki doktora sorun bakalım ben tr de sunu bunu yaptiracagim .... siz ne tavsiye edersiniz diye ? cevap ne gelecek.

Alıntı aab38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar neden bu kadar türkiyenin (vatanimizin) doktorunu, hastahanelerini kücük görüyorsunuz.Fiatlara ra gelince, evet avrupadakilere göre cok ucuz ama türkiyede yasayan insanlara asiri pahali. Fiata göre kalite kiyaslamasi olmaz. Buradada en ucuza yapan yerleri ariyoruz . O zaman gidin 10000€ yapan bir yere yaptirin daha kaliteli olur mantigi.
    Sizlerinde yazdiginiz gibi ortalam bir implant almanyada 1500-2000€ civarinda.Türkiyede bu fiata 4 tane implant yaptiriyoruz.Bende cevremdeki yaptiranlardan duydugum hepside memmun ,elbette ufak tefek hatalar oluyor. Burada oldugu gibi. Tek kelime ile Türkiyedeki 80 milyon insanimizin dislerini kim yapiyor acaba. Dis Ve göz tedavisinde Türkiye Almanyadan cok cok üstün.
    saygilar
    Konu Osmanbey34 tarafından (05 Şubat 2018 Saat 15:00 ) değiştirilmiştir.

2. 4 kişi Osmanbey34 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

--------
    dip not: implant ile sorun cikinca düsünün bakalım burdaki doktorlar niye bakmıyorlar ?

burdaki doktora sorun bakalım ben tr de sunu bunu yaptiracagim .... siz ne tavsiye edersiniz diye ? cevap ne gelecek.
    Babamin takma disinin biri cikti yapiskani iyi tutmamis, burda herzaman gittigimiz doktora gitti ama yapmadi. Disi taktirdiginiz yere gidin dedi

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Usta doğru dur. burdaki doktor lar ekmek parası kazanamıyorlar ya onun icin böyle davranıyorlar. ama belki Baska bi doktor yardimci olur. buradada türk doktorlarımız var.

---

doktora ararken burada da iyi doktoru arıyoruz onun icin tr de de tavsiye üzerine doktora gidiyoruz buda normal ...... bu forum da zaten arkadaslar tavsiyede bulunuyorlar.

Alıntı delimurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babamin takma disinin biri cikti yapiskani iyi tutmamis, burda herzaman gittigimiz doktora gitti ama yapmadi. Disi taktirdiginiz yere gidin dedi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam aab38 sana katılıyorum tam ben yazakcaktim vazgeçtim ama sende güzel yazmisin.

Arkadaslar yanlış düsünmeyin ! burda ki konu fiyat degil . Tr de daha pahalı olsa bile ben trde yaptiririm. ben 11 sene önce göz tedavisi lazer oldum ve şükür daha halen memnunum......

1. hafta önce tr ye gitim ve arab dolu herkez bizim ülkemize geliyor. arab larda para dolu o zaman ne den Düsseldorf / königsallee ye gelmiyorlar ?
    Hic bir zaman unutmayın tr Medical konusunda dünyada ilk sıralarda bu:

1. göz tedavisi olur
    2. dis implant
    3. sac
    4. estetik
    5. DÜNYADA YÜZ NAKLI YAPAN BASKA BIR ÜLKE VAR MI?

konu disinda turizm de 1 nummarayiz . Arkadaslar ben 2017 mısıra gittim ....burda konuyu uzatmayın tr nin boklu tasi bile misir dan güzel.

Insan evladı arayınca heryerden birsey bulur bunuda unutmayın !

--------

Arkadaslar ben 8. ayda izinde yaptirdim 11 adet implant 15,000 TL Yani 3500 € tutmadi yil basi gittim tamamladi allaha sükür simdilik sorun yok

Cok kolaymi derseniz baya zor (vidalarin takilmasi herkezin cene yapisina göre farkli bazen mümkün olmayabiliyor ) bazi dis eti sorunlari olabiliyor ( bende oldu) implat bazen tutmayabiliyor yani isin özü bazi riskler var bunlarda kisinin dis eti ve kemiklerin sagligi ile ilgili . Fiyatlar farkli olabilir benim arastirmalarimda implat fidalari aslinda cok pahali malzeme degil 40€ civari asil is uzman kisilerin yapmasi (basit mantikla arabanizi yetkili servise yaptirisaniz saat ücreti en az 70 80 € Uzman doktorun saat ücereti ? )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)