Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3190 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: (SORU )Is ortakligi hakkinda

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı koc1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim aklimada geldi, hatta cok kisaca belirttim, isinin basinda durmayanin... diye. Ama belki bu güzel üyemiz yanlis anlar diye fazlada kurcalayip kafasini karistirmak istemedim.

Arkadasim genellemek istemiyorum, tabikide olur insallah.
    Arkadasinla detaylari konus. Iyice arastir derim, bir dükkanin geliri gideri ney aylik. Benim kendi fikrim @uzunköprü üyemizin dedigi gibi bu ise girmezdim. Yani dükkan aciyorsam, hic ugramiyorsam bile haftada bir kere ugranilir. Sen haftada bir italyaya gidebilecekmisin?
    Kafan karismasin, eger kafaya taktiysan yap, ama risikolari kafanda bulundurarak. Burda hicbirimiz istemeyiz sonradan senin üzülmeni. Allah kimseye bu dünyada keske dedirtmesin.
    ustam bu gibi islere ortak giricekse biris o isten az cok anlamasi gerek

yoksa adami ayakta Uyuturlar ...

haftada bir italyaya gitsen ne yazar ?

yukarida belirttim , adam 20% kendine calissa ruhun duymaz !!!

adamin icinde oldumu ne yapar ne eder calar ,

ve eski sitede buan benzer kac konu vardi ,

isten anlamayanlar para vermis ortak olmuslarda sonra sitede yardim istiyorlar

19 Anahtar nedir bilmeyen ama Tamirhaneye ortak olanlar vardi , sonuc hüsran , gel beceriksizlerde konu ac yardim ara

yukarida arkadasimizda ortakliktan baya emin yani ise ortak olmus gibi bir havasi var

insallah öyle bir hata yapmaz !!!

bu ayni zamaninda Babalarimizin burda kazandiklari para ile Türkiyede Kardesleri Abileri Yegenleri akrabalari ile yaptiklari ortakliga benziyor

birisi para vericek , sözde isten anlayan isi yürütecek para ortak olucak , hamgimizin Babasi Kaziklanmadi ???

isin basinda olmadiktan sonra ortak is yürümez !!!!! arkadas Almanyada digeri Italyada olucak ismi ?

kontrol etme sansin hic ama hic yok ,

eskiler bilirler , eski sitede para veripte anlamadigi ise ortak yüzlerce üye vardi

birisininde yüzü gülmedi !!!

yani birde akil var mantik var , ALLAH (cc) icin birisi söylesin

simdi iki kisi ortak oluyor dükkan aciyor , birisi 15.000 Euro digeri 20.000 Euro koyuyor

20.000 Euro koyan kendi isine devam edicek , her ay tikir tikri calistigi isinden ayligini alicak

düzgün hayatina devam edicek ....

15.000 Euro koyan , Sabah dükkan acicak , aksamin karanliginda kapatacak

Alsiveris Muhasebe Temizlik vs vs vs hepsi ile ugrasacak

ay sonunda gel ortak 6000 Kazandik 3000 Euro sana 3000 Euro bana diyecek ???

bunu kim yaparki ??? bunu yapan keriz olmali !!!!

niye yapsin ?? o adamin hicmi emegini karsiligini alma hakki yok !!!

yok yapicam derse , bu sekilde ortaklik biz yürütürüz derseki

iste o zaman o kisi cebine calisir !!! kimse hakkini almadigi isi yapmaz !!

ben kendim iki gün önce ortak ise girdim !!

dükkan bir arkadastan mallar ondan isletme benden

ama ben Saat ücretimi alicam , ayda kac saat calismisim , onu alicam , onun haricinde

kira giderler hersey cikacak net nekadar kalmis o paylasilcak , zaten normalide budur ortak iste

simdi diyeceksinizki ama dükkan mallar o arkadastan

evet o arkadastan , iyide ben olmasam o dükkan o mallar ise yaramayacak , paraya ceviremeyecek

ama bu sekilde dükkana kira alicak (dükkan kendi mali) ve kendi malini saticak ,

simdi bu arkadaslar icinde aynisi gecerli , birisi para yetmiyor dükkan acamiyor digerinde para bulma imkani var

ama para ile para kazanma imkani yok , bu sartlarda ortaklik evet olur , ama dükkani calistiran hakkini almali calistiginin karsiligini almali

almam hersey ortak derse ....o zaman CALAR !!!!!!!

2. 3 kişi TipiTip üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)