Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu konu o kadar geniş ve derinki ciddi yazılmaya kalkılsa kitap çıkar ortaya ! Kestirmeden gideyim, Bu işin zamanı olmaz arkadaşım yok cocuğun büyümesini bekle birkaç sene falan seni kabul edicek olan cocuğuda kabul edicek tabiki.

Helal süt emmiş, Ailesi düzgün annesi babası zaten bunlar düzgün olunca evladına gerekli eğitimi vermiştir, ona saygıyı sevgiyi dürüstlüğü vincanlı olmayı, öğretmiştir.Böyle birini bulursan neden olmasın

Birkaç kişiyle tanıştım yazmışsın sanırım tanıştıkların ya çocuksuzdu yada hiç evlenmemişti ( Davul dengi dengine demişler ) öyle olursa daha iyi olur başından geçmiş biri olarak yazdım..
burdaki yazilanlardan sonra kendi kendimi sorguya cektim ve biraz bencil düsündügümün farkina vardim. Neden derseniz, ilk basta ogluma ve hayatima girecek kisiye haksizlik ederim gibi geliyor bana.

Oglumun tek tutundugu benim ve baska biri hayatimiza girdigi zaman ister istemez onun zamanindan kisacagim ve bazen ikinci plana gececek.
Hayatima giren kisi ise benden bazi seyler bekleyecek ve onlari yeri gelecek tam yapamiyacagim yani anliyacagiz hersey yarim yamalak olacak gibi geliyor.
O yüzden simdilik karar aldim ve oglumun büyümesini bekliyecegim, herseyin nasip kismet oldugunu biliyorum, eger olacagi var ise zaten ben ne kadar karsi ciksamda istemesemde olacaktir. yani anliyacaginiz zamana biraktim ve bu hayatimi bozmadan devam ettirmeyi düsünüyorum.