Alıntı dalga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha iyi ya bilinmeyenleri ögrenmemek ayip degilya, bu sayede Öz gecmisimizde neler olduysa onuda isteyerek veya istemeyerekte olsa ögrenmis bulunuyorum. Düsünce Özgürlügü oldugundan bahsediliyor. Ama Avrupanin göbeginde Fraga vurulmaya calisiliyor.
Sende bir nevi fikir beyaninda bulunmussun. Ben begensemde,begenmesemde o Senin Fikrin. Saygi duymak zorundayim. Bende Kalkip buna birisi el atsin yazdigini silsin desem. Dogrumu bulursun bu yaklasimi.
Yazdigin veya yazacagin iceerikten dolayi insanlarin sana saygi duymasini istiyorsan . Sende saygi duymayi bileceksin.

Tabik yazilanlarda , Hakaret , Edeb ve Adabi asan Konulara ve yazilar haric.

Saygilarimla.

Saygilarimla.
Saygilarikmla
tamam da güzel kardeşim, bilgi transferi uygulamasının hükümetin yaptığı yol ve köprü ile ne alakası var mesela? Yazılanları tekrarlamak istemiyorum, ama alakasız çok şey yazılıyor. Konunun maksadı bu yönden aşılmış oluyor. Ve kimse de siyaset yapılmıyor diye yırtınmasın; bilgi transferi uygulamasından tut 15 Temmuz ve yol, köprü vs.ye geliyorsa buna siyaset denir. Ha siyaset konuşulsun, ama beceriksizler'in ruhuna aykırı, çünkü herkes kendi siyasi fikrini dayatmak istiyor aksi taktirde. Ve bundan dolayı bildim bileli bu forumda siyaset yasak. Burdan yazarak vs. kimse kimsenin siyasi fikrini DEĞİŞTİREMEZ.

Yoksa herkes istediğini yazsın, beni bağlamaz.
Hatta bu uygulama ile tecrübeler de yazılsın, gayet makul ve faydalı olur.

Konuda 6. sayfaya gelinmiş, bilgi almak isteyen biri yorumlara tek tek baksa bilgi edinmiş olacak mı? Yani yol köprü yapılmış ya da eleştrenler ekonomi iyi değil diyor, bunun bu bilgi transferi ile ne alakası var? Ya da benim ya da senin bana verdiğin cevabın bu konu ile ne alakası var?
Benim eleştirdiğim konu işte tam da bu.

Vesselam